logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Berkolec fotograf ślubny

O mnie

Jestem reporterem i w mojej fotografii ślubnej zdecydowanie skłaniam się w stronę koncepcji decydującego momentu niż ustawiania modeli i aranżowania scen. Pracowałem 2 lata w Gazecie Olsztyńskiej jako fotoreporter, obecnie prowadzę swoją firmę zajmującą się fotografią. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie Nikona, profesjonalnym monitorze Eizo, legalnym oprogramowaniu, zawsze mam zapasowy aparat. Do zdjęć podchodzę poważnie, a Państwa ślub jest poważnym wydarzeniem i należy je odpowiednio sfotografować. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Olsztyna, ale dojadę w każde miejsce jeśli trzeba. Zapraszam na moją stronę www.berkolec.pl
Logo
Paweł Berkolec   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2460 zł - Paweł Berkolec
Pakiet 1
W pakiet wchodzą zdjęcia podczas przygotowań, ślubu w kościele/usc, przyjęcia weselnego do 1-1:30 w nocy oraz krótkiej sesji po pierwszym toaście. Oddaję 250 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć oraz album i 3 płyty DVD ze zdjęciami. Wystawiam fakturę VAT. 
Pokaż więcej

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane