logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton fotograf studyjny

O mnie

Posiadam wykształcenie fotograficzne zdobyte na jednej z najlepszych uczelni artystycznych w kraju. Jednocześnie stosuję rozsądną politykę cenową. Staram się by zdjęcia przeze mnie wykonywane nie powstawały pod wpływem chwilowego trendu, lecz były wyważone i ponadczasowe. Dlatego nie znajdziecie u mnie nadmiernej obróbki zdjęć, cukierkowych kolorów, bezcelowo użytych krzywych kadrów, nadużywania prześwietleń. To wszystko po to by za jakiś czas, gdy obecny trend minie, zdjęcia tak samo Wam się podobały :)


Logo
Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studyjna cena: 500 zł - Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton
Pakiet 1
Jeżeli od zawsze chcieliście zrobić sobie ciekawe i odważne zdjęcia ale nie mieliście możliwości, zapału albo odwagi - pora to zmienić. Bardzo chętnie zaangażuję się w jakiś ciekawy projekt, podczas którego wspólnie wymyślimy metamorfozę, zadbamy o niezbędne akcesoria i rekwizyty. Makijaż i fryzurę mogę zrobić sama, lub w bardziej skomplikowanych przypadkach skorzystamy z pomocy profesjonalnego wizażysty.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton
Pakiet 1
Zapraszam do współpracy w zakresie reportażu ślubnego, sesji plenerowej i studyjnej, wykonania albumów i foto książek. Podczas uroczystości robię bardzo dużo zdjęć z czego około 700 znajduje się na płycie DVD, którą dostajecie. Zdjęcia są starannie obrobione i nie pomniejszane. Nie stosuję rozgraniczenia na zdjęcia reprezentacyjne w pełnej rozdzielczości i zdjęcia pozostałe, które są pomniejszane do wielkości ekranowej. U mnie wszystkie zdjęcia dostajecie w pełnej wielkości.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia podczas specjalnych okazji takich jak chrzciny, urodziny czy komunie, ale nie tylko. Możesz także zaprosić fotografa bez specjalnej okazji na sesję rodzinną, dziecięcą albo ciążową, która może być połączona z elementami wizażu i stylizacji. Jeżeli tylko posiadasz w domu trochę wolnego miejsca możemy chwilowo przerobić je na studio fotograficzne. Wszystkie fotograficzne akcesoria które posiadam, są łatwe do przewiezienia i rozłożenia.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 500 zł - Fotografia ślubna Rzeszów Dominika Mróz-Toton
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane