logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Adam Broniarz - FOTOGRAF fotograf ślubny

O mnie

Fotografia z pasji - ADAM BRONIARZ.
Logo
Adam Broniarz - FOTOGRAF   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Adam Broniarz - FOTOGRAF
Pakiet 1
Fotografia ślubna, to zdjęcia pozostające jako niezapomniana pamiątka, do której wracamy z przyjemnością. Oferuję Państwu niepowtarzalne, oryginalne ujęcia. Radosne chwile profesjonalnie zatrzymuję w kadrze.

Emocje są najpiękniejsze, kiedy są spontaniczne i prawdziwe, dlatego w dniu Waszego ślubu staram się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widoczną dla Was i Waszych gości.

W reportażu ślubnym najistotniejsza jest dla mnie Wasza naturalność, z reguły nie ustawiam pary młodej i na pewno nie proszę o sztuczne pozowanie i uśmiechanie się do obiektywu. Patrzę, obserwuję i staram się uchwycić to co ulotne i najcenniejsze.

Swoją ofertę kieruję do osób wymagających i wrażliwych na jakość zarówno samych zdjęć jak również ich oprawy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną ślubu oraz wesela. Do wyboru pozostawiam kilka pakietów ślubnych, które można modyfikować i rozszerzać.

Zdjęcia Młodej Parze przekazuję w formacie cyfrowym, nagrane na płycie DVD w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu. Zdjęcia wykonuję z najwyższą starannością, w formacie negatywu cyfrowego i poddaję starannej obróbce cyfrowej. Dodatkowo na płycie znajdą się zdjęcia pomniejszone bez straty jakości, idealnie nadające się do udostępnienia znajomym i rodzinie poprzez serwisy społecznościowe oraz drogą mailową.


PAKIET REPORTAŻU ŚLUBNEGO
przygotowania Pani Młodej przed ślubem + błogosławieństwo w domu + ceremonia ślubna w kościele lub USC + przyjęcie weselne + sesja plenerowa innego dnia

Minimum 400 zdjęć nagranych na płycie DVD w ekskluzywnym opakowaniu
3 płyty DVD z kompletem zdjęć, zapakowane w autorską okładkę
Fotofilm – prezentacja multimedialna w jakości Full HD z podkładem muzycznym
Fotoksiążka – 30 x 30 cm – 10 rozkładówek na sztywnym kartonie z wydrukiem fotograficznym oprawiona w eko skórę w szerokiej gamie kolorów i wzorów
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane