logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Michał Baranowski - FOTOGRAFIA fotograf ślubny

O mnie

Zdjęcia ślubne bez względu na miejsce i porę dnia oraz roku ! Fotografią zajmuje się zawodowo już ponad 12 lat. Nie jestem "weekendowym" fotografem sięgającym po aparat gdy trafi się jakieś zlecenie. Na co dzień jestem fotoreporterem pracującym w jednej z największych agencji prasowych w Polsce. Moje zdjęcia znaleźć można na portalach informacyjnych oraz w tytułach prasowych takich jak między innymi: Gala, Viva!, Party, Show, Twój Styl, Życie na Gorąco, Tele Tydzień, Fakt, Super Express. Jest to mój zawód i pasja! Posiadam mobilne studio fotograficzne, mogę dojechać w dowolne miejsce na terenie kraju. Ja i mój sprzęt nie boimy się pracy w wodzie, Więcej
Logo
Michał Baranowski - FOTOGRAFIA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2700 zł - Michał Baranowski - FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Podana cena zawiera wykonanie zdjęć z:

Przygotowań

Ceremonii w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego

Wesela do godziny 1:30

Pleneru fotograficznego w dowolnie wybranym czasie i miejscach

Gotowe materiały to płyta dvd z wybranymi i obrobionymi zdjęciami w eleganckim etui oraz galeria internetowa. Na życzenie mogę przygotować album i odbitki fotograficzne.

Zapraszam do pisania i zadawania pytań. W odpowiedzi prześlę szczegółową ofertę przygotowaną specjalnie dla Was.
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 700 zł - Michał Baranowski - FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Studio weselne – Jeśli szukacie sposobu na wyciągnięcie Waszych gości z za stołu okazją do tego będzie zorganizowanie na Waszym weselu studia fotograficznego.
W jednym z kątów sali weselnej rozstawiamy kolorowe tło i lampy, które posłużą do fotografowania rodziny i znajomych.

Jest to doskonała zabawa, a także ciekawa alternatywa dla popularnych bezobsługowych fotobudek. Tu zdjęcia robi fotograf, który zachęca gości, ustawia ich do fotografii i dba, aby każdy miał niezapomnianą pamiątkę z wesela.
Zabawa jest prosta. Przed weselem wybieracie z dostępnej palety kolor tła. W czasie zabawy pozujecie ze swoimi gośćmi do zdjęć, które potem znajdą się w galerii z wesela.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane