logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dariusz Parol fotograf ślubny

O mnie

Jestem profesjonalnym fotografem, prowadzę działalność gospodarczą i swoją pasję rozwijam od ponad 20 lat. Zapraszam także na warsztaty.
Logo
Dariusz Parol   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Każdy ślub jest inny, ale to ludzie sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy. Wasz styl, Wasza rodzina i przyjaciele sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju. Tygodnie i miesiące przygotowań będą miały swój finał w dniu pełnym uczuć, radości i wzruszeń.
Chcecie, aby Wasze fotografie ślubne odzwierciedlały emocje. Pozwólcie nam mieć ten zaszczyt uchwycenia i zachowania na zawsze Waszych magicznych chwil. Nie chcemy skupiać uwagi na sobie, staramy się być niewidzialni dzięki czemu mamy prawdziwy obraz wydarzeń  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 1000 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
I Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu Waszego Dziecka. Zatrzymajcie tę niezapomnianą chwilę na zdjęciach.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1000 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Każde zlecenie jest inne... nie powiem jakie Wam oddam zdjęcia, będzie to połączanie tego jacy jesteście i jak ja to odbieram... Wybierając fotografa dziecięcego wybierz osobę która będzie umiała nawiązać kontakt z Twoim dzieckiem. Taką, która zaprzyjaźni się z nim, będzie się śmiała i turlała po podłodze, malowała obrazki i robiła śmieszne miny.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Jestem tatą Natalki i wiem jak ważne potrzeby mają dzieci. Jest czas na spanie, jedzenie i zabawę. Dlatego zasadą jest, że sesja nie odbywa się w pośpiechu. W pełni dostosowuję się do rytmu dnia dziecka, by nie czuło się ono skrępowane, a sesja nie była dla niego, ani jego rodziców męcząca, a raczej stanowiła świetną zabawę Zazwyczaj trwa od 1 do 3 godzin. Zawsze razem z rodzicami wybieramy bardzo dokładnie lokalizacje, miejsce gdzie dziecko czuje się komfortowo. Może to być park, plaża, plac zabaw, wasze ulubione miejsce lub wasz dom. Nie wykonujemy tradycyjnych ujęć, ale czekamy na ten specjalny moment kiedy malec odkrywa cząstkę swojej osobowości.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Zapraszam do stworzenia sesji portretowej na potrzeby własne lub w innym celu - prezent, portfolio czy wizerunku biznesowego.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 
Fotografia modowa cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Na potrzeby portfolio, do materiałów reklamowych, wydawnictw itp.  
Fotografia komercyjna cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
Przez wiele lat fotografia ciąży była w cieniu, mało się o niej mówiło, jeszcze mniej można było zobaczyć zdjęć kobiet w tym cudownym okresie. Ciąża traktowana (była) jest jako coś bardzo intymnego, czym nie powinno się afiszować. Jest tą dziedziną fotografii, która potrafi wywołać w ludziach silne emocje. To chwile najbardziej wzruszające i niezapomniane. Dla rodziców spodziewających się maleństwa (a także dorosłego za kilka lat samego dziecka) stanowi niesamowitą, niepowtarzalną i jedyną pamiątkę na zawsze.

Zdjęcia wykonujemy w plenerze lub u Państwa w domu.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 700 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 
Fotografia pogrzebowa cena: 1000 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 
Fotografia studniówkowa cena: 2000 zł - Dariusz Parol
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane