logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

MDkadr fotograf ślubny

O mnie

Skoro już jesteście na naszej stronie, to znaczy, że przed Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu! Szukacie FOTOGRAFA, aby uwiecznić ten piękny moment? To dobrze trafiliście! MDkadr to DUET (dlatego nie umknie nam żadna ważna chwila! ) młodych i ambitnych osób, które fascynują się fotografia od paru lat! Nie jest to tylko nasz sposób na życie ... jest to coś więcej. Fotografia to nasze hobby, pomaga nam pokazać całemu światu to co my widzimy, to co chcemy mu pokazać! Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie co przekłada się na jakość fotografii ! Dołożymy wszelkich starań, aby nasze fotografie sprawiły, że w waszym oku nieraz zakręci się łezka, a Więcej
Logo
MDkadr   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - MDkadr
Pakiet 1
Witamy!
Skoro już jesteście na naszej stronie,
to znaczy, że przed Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu!
Szukacie FOTOGRAFA, aby uwiecznić ten piękny moment?
To dobrze trafiliście! MDkadr to DUET (dlatego nie umknie nam żadna ważna chwila! ) młodych i ambitnych osób, które fascynują się fotografia od paru lat! Nie jest to tylko nasz sposób na życie ... jest to coś więcej. Fotografia to nasze hobby, pomaga nam pokazać całemu światu to co my widzimy, to co chcemy mu pokazać! Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie co przekłada się na jakość fotografii ! Dołożymy wszelkich starań, aby nasze fotografie sprawiły, że w waszym oku nieraz zakręci się łezka, a na twarzy zagości uśmiech.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane