logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał fotograf ślubny

O mnie

Cześć, tu Martyna i Rafał - duet fotograficzny :) Uwielbiamy tworzyć naturalne fotografie, które pozostaną z Wami na pokolenia. Fotografie, które nie wyjdą z mody za 10 czy 50 lat, na których Wasze emocje i Wy sami pozostaniecie naturalni. Cenimy naszą pracę za to jaką daje nam energię i satysfakcję z tworzenia czegoś co pozostaje z naszymi klientami na całe pokolenia. Zlecenia ślubne to najfantastyczniejsza część naszej pracy, bo jak tu nie być zadowolonym gdy spędza się dzień i w nocy w gronie najszczęśliwszych ludzi na świecie :) Ponad 10 lat w fotografii ślubnej daje nam solidne doświadczenie, a jednak nadal życie potrafi zaskakiwać, tak więc Więcej
Logo
Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3500 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
W naszej ofercie posiadamy różne pakiet, ale każdy z nich możemy skroić według Waszych potrzeb.

Przed przekazaniem zdjęć o wszystkie zadbamy w programach graficznych.
Efekty pracy przekazujemy w formie elektronicznej jako galerię internetową oraz pendrive i wydruki. Po szczegóły tej i pozostałych ofert zapraszamy do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 450 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Piękne, naturalne fotografie to doskonały pomysł na prezent z okazji I Komunii Świętej.
Oferujemy plenerową sesję zdjęciową dla dziecka, której efektem będą fotografie na indywidualnej płycie DVD oraz w formie wydruków.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Oferujemy wykonanie reportażu z uroczystości Chrztu Świętego w kościele oraz dodatkowo pozowanych zdjęć rodzinnych przy kościele jak również krótką sesję plenerową z rodzicami chrzestnymi. Zdjęcia przekazujemy na indywidualnej płycie DVD oraz w formie wydruków.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu pracę wykonywaną przez dwoje fotografów, przy wykorzystaniu: profesjonalnych aparatów marki Nikon oraz najlepszego na rynku, zapewniającego 99,9% powtarzalności wykonywanych ujęć sprzętu oświetleniowego marki Elinchrom, markowych akcesoriów oraz na oprogramowaniu Adobe. Kompozycja złożona zaawansowanego zaplecza technicznego oraz naszego doświadczenia i wiedzy w zakresie fotografii niewątpliwie spełni Państwa wymagania.

Wykonujemy sesje zdjęciowe w siedzibie Zamawiającego jak również zdjęcia produktów przekazanych nam i wykonywanych w naszych pomieszczeniach. Dzięki naszej mobilności, możemy zaaranżować profesjonalne studio fotografii produktowej w niemal dowolnym pomieszczeniu. Dysponujemy również dużym białym tłem fotograficznym o szerokości 3 metrów, co pozwala nam na fotografowanie przedmiotów o znacznych gabarytach.
Nasze ceny są elastyczne i mogą być negocjowane, dostosowane do szczegółów zlecenia, okresu współpracy, trudności zadań lub czynników przyspieszających obróbkę.

W cenie zdjęć produktów ujęte zostało wycinanie z tła lub zastosowanie deseniu (jaśniej na dole, ciemniej na górze), cyfrowa obróbka w zakresie poprawy światła, cieni, kolorystyki, lekki retusz przedmiotów – usuwanie skaz, uszkodzeń, brudu. Zdjęcia poza wersją o oryginalnej wielkości przekazujemy również w formie pomniejszonych, wyostrzonych kopii w formacie .jpg dla potrzeb stron www, poczty e-mail, itp.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Fotografia rodzinna i dziecięca...piękne plenerowe sesje zdjęciowe z okazji...i bez okazji :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 550 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Sesje narzeczeńskie to wspaniały pomysł na romantyczne spędzenie kilku chwil przed naszymi obiektywami...
Możecie poznać nasz styl pracy, odkryć w sobie nutkę modelki i modelka, dobrze się przy tym bawić i przede wszystkim stworzyć z nami pamiątkę tego pięknego okresu :)  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 800 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Fotografia Stargard poleca się na Studniówki!
Dwoje fotografów cały czas dla Was, zdjęcia zabawowe - reportażowe oraz pozowane!
Nieograniczona liczba zdjęć pozowanych!  
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 30 zł - Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał
Pakiet 1
Zajmujemy się również rekonstrukcją uszkodzonych starych fotografii.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane