Logo
O mnie

Cześć, tu Martyna i Rafał - duet fotograficzny :) Uwielbiamy tworzyć naturalne fotografie, które pozostaną z Wami na pokolenia. Fotografie, które nie wyjdą z mody za 10 czy 50 lat, na których Wasze emocje i Wy sami będziecie prawdziwi. Bardzo lubimy to co robimy, to ilu i jak sympatycznych ludzi poznajemy, lubimy to, że żadne zlecenie nie jest podobne do innego i to, że zawsze możemy działać na pełnych obrotach. Większość zadań wykonujemy we dwoje, wzajemnie się uzupełniając i wspomagając oraz dając Wam gwarancję, że żadna ważna chwila nie zostanie przegapiona. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, całkowicie zdublowanym, czyli gdy jeden Więcej

Naturalna Fotografia Ślubna - Martyna i Rafał KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3500 zł
Pakiet 1 cena: 3500 zł
W naszej ofercie posiadamy trzy pakiety, przedstawimy Wam ten najlepszy :)

Pracujemy zawsze we dwoje. Przygotowania Panny Młodej fotografuje Martyna, a Pana Młodego Rafał. Pracę kończymy wraz z końcem zabaw oczepinowych. Następnie w inny dogodny dla Was dzień spotykamy się na plenerową sesję ślubną - w Polsce lub za granicą.

Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce cyfrowej.
Efekty pracy przekazujemy w formie elektronicznej jako galerię internetową oraz pendrive. Po szczegóły tej i pozostałych ofert zapraszamy do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Piękne, naturalne fotografie to doskonały pomysł na prezent z okazji I Komunii Świętej.
Oferujemy plenerową sesję zdjęciową dla dziecka, której efektem będą fotografie na indywidualnej płycie DVD oraz w formie wydruków.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Oferujemy wykonanie reportażu z uroczystości Chrztu Świętego w kościele oraz dodatkowo pozowanych zdjęć rodzinnych przy kościele jak również krótką sesję plenerową z rodzicami chrzestnymi. Zdjęcia przekazujemy na indywidualnej płycie DVD oraz w formie wydruków.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu pracę wykonywaną przez dwoje fotografów, przy wykorzystaniu: profesjonalnych aparatów marki Nikon oraz najlepszego na rynku, zapewniającego 99,9% powtarzalności wykonywanych ujęć sprzętu oświetleniowego marki Elinchrom, markowych akcesoriów oraz na oprogramowaniu Adobe. Kompozycja złożona zaawansowanego zaplecza technicznego oraz naszego doświadczenia i wiedzy w zakresie fotografii niewątpliwie spełni Państwa wymagania.

Wykonujemy sesje zdjęciowe w siedzibie Zamawiającego jak również zdjęcia produktów przekazanych nam i wykonywanych w naszych pomieszczeniach. Dzięki naszej mobilności, możemy zaaranżować profesjonalne studio fotografii produktowej w niemal dowolnym pomieszczeniu. Dysponujemy również dużym białym tłem fotograficznym o szerokości 3 metrów, co pozwala nam na fotografowanie przedmiotów o znacznych gabarytach.
Nasze ceny są elastyczne i mogą być negocjowane, dostosowane do szczegółów zlecenia, okresu współpracy, trudności zadań lub czynników przyspieszających obróbkę.

W cenie zdjęć produktów ujęte zostało wycinanie z tła lub zastosowanie deseniu (jaśniej na dole, ciemniej na górze), cyfrowa obróbka w zakresie poprawy światła, cieni, kolorystyki, lekki retusz przedmiotów – usuwanie skaz, uszkodzeń, brudu. Zdjęcia poza wersją o oryginalnej wielkości przekazujemy również w formie pomniejszonych, wyostrzonych kopii w formacie .jpg dla potrzeb stron www, poczty e-mail, itp.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Fotografia Stargard zajmuje się również obsługą imprez sportowych dla dzieci i dorosłych.
Fotografuje dla Państwa zawsze dwoje fotografów.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu zlecenia.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Fotografia rodzinna i dziecięca...piękne plenerowe sesje zdjęciowe z okazji...i bez okazji :) 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Plenerowe sesje brzuszkowe  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Sesje narzeczeńskie to wspaniały pomysł na romantyczne spędzenie kilku chwil przed naszymi obiektywami...
Możecie poznać nasz styl pracy, odkryć w sobie nutkę modelki i modelka, dobrze się przy tym bawić i przede wszystkim stworzyć z nami pamiątkę tego pięknego okresu :)  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
Fotografia Stargard poleca się na Studniówki!
Dwoje fotografów cały czas dla Was, zdjęcia zabawowe - reportażowe oraz pozowane!
Nieograniczona liczba zdjęć pozowanych!  
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 30 zł
Pakiet 1 cena: 30 zł
Zajmujemy się również rekonstrukcją uszkodzonych starych fotografii.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane