logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Leszek fotograf ślubny

O mnie

Od kilku już lat zajmuję się sztuką fotografii. Posiadam odpowiedni sprzęt oraz bagaż doświadczeń, które pozwalają mi na uchwycenie wyjątkowych emocji powstałych i towarzyszących w tak cudownych chwilach, jakim jest dzień ślubu oraz podczas wesela. Dyskretnie, ciekawie i z sercem ... tak staram się wykonywać fotografie. Wybierając państwo mnie, wybieracie zaufanie, solidność, elastyczność oraz dobrą zabawę w miłej atmosferze podczas fotografowania.


Logo
Leszek    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Leszek
Pakiet 1
Oferta:
Każdą ofertę dostosowuję indywidualnie, jestem otwarty na propozycje oraz specjalne prośby, dokładam wszelkich starań aby koszta były adekwatne dla wymagań klientów.
Oferta Standard zaczyna się już od 1000zł:
- zdjęcia plenerowe,
- przygotowania w dniu ślubu,
- błogosławieństwo,
- ślub,
- wesele,
- Otrzymują państwo Album z 20 zdjęciami (format 21x15), oraz płytę w ekskluzywnym etui z wszystkimi zdjęciami (ok 500 zdjęć).
Proponuję również foto-książki, foto-zeszyty, zdjęcia w ramkach (pamiątka dla rodziców) - cena do indywidualnego ustalenia w zależności od ilości stron, rozmiarów itp...
 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane