logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fototeo.pl fotograf

O mnie

Jestem fotografem i fotoreporterem z Bielska-Białej. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego i małopolski (w tym okolice Katowic i Krakowa). Fotografią zajmuję się od 2005 roku. Od 2013 roku prowadzę firmę oferującą szeroki zakres usług związanych z rejestracją obrazu. Z firmą współpracują z nami najlepsi specjaliści, co pozwala na realizację niemal każdego zlecenia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym i wideo dającym obraz najlepszej jakości. Kluczem do dobrej współpracy jest indywidualne i przyjazne podejście do klienta. Zapraszam do odwiedzenia strony www.fototeo.pl. Kontakt: [email protected] Więcej
Logo
Fototeo.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studniówkowa cena: 1500 zł - Fototeo.pl
Pakiet 1
Ofertę wykonywania zdjęć i filmowania na studniówkach kierujemy wyłącznie do klientów oczekujących dobrej pamiątki i nie zadowalających się byle czym. Cena go negocjacji. 
Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Fototeo.pl
Pakiet 1
Ten jeden jedyny dzień zasługuje na piękny fotoreportaż i udaną dokumentację. Wspomnienia podniecane przez powstałe fotografie będą Wam towarzyszyć do końca Waszych dni. Warto więc wybrać dobrego fotografa.
Cena usługi zależna od lokalizacji oraz zakresu usług. W sprawach wyceny-prosimy o kontakt. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 300 zł - Fototeo.pl
Pakiet 1
Proste packshoty oraz zdjęcia produktowe lub też sesje reklamowe w plenerze z udziałem modeli i modelek? Zapraszamy do kontaktu. 
Fotografia sportowa cena: 300 zł - Fototeo.pl
Pakiet 1
Fotografia sportowa to jedna z trudniejszych, ale też najprzyjemniejszych odmian fotoreportażu. Od lat z powodzeniem uwieczniamy emocje w takich dyscyplinach jak m.in. piłka nożna, halowa, siatkówka, koszykówka, narciarstwo zjazdowe i biegowe, snowboard, sporty walki, biegi. 
Fotografia architektury cena: 500 zł - Fototeo.pl
Pakiet 1
Inwestycja w dobrą fotografię wnętrz i architektury bardzo szybko się zwraca- Wasi klienci lub też potencjalni nabywcy Waszej nieruchomości na pewno docenią obraz tego, co macie do zaoferowania. Cena usług oscyluje od 200 zł za zdjęcia małego pomieszczenia do 2000 zł w przypadku większych kompleksów. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane