O mnie

Zapraszam do rezerwacji sesji fotograficznych dziecięcych, rodzinnych, portretowych, noworodkowych i ciążowych. Piękne chwile warte wspomnień ulatują bardzo szybko, warto zatrzymać je na zawsze na pięknych fotografiach. Największą radość sprawia mi pokazywanie siły rodzinnych więzi dlatego gwarantuję, że zdjęcia, które powstaną na sesji będą Wam przypominały o tym, co naprawdę ważne, przywoływały uśmiech, wzruszenie, szczęście.

Renata Osińska Fotografia KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
10 fotografii oraz obraz na płótnie 30x45 cm  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Pierwsza Komunia Święta to ważny moment w życiu naszych dzieci. Warto upamiętnić go pięknymi fotografiami, w stroju komunijnym ale nie tylko.
Na sesję najlepiej umówić się w innym dniu, kiedy na spokojnie będziemy mogli zrealizować różne pomysły.
W ofercie mam także vouchery prezentowe - sesja to cudowny upominek, który przetrwa wszystkie inne i będzie cieszyć za wiele lat, jeszcze bardziej niż dzisiaj.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł
Pakiet 1 cena: 700 zł
Reportaż z uroczystości w kościele, 28 fotografii w formie fotoksiążki.  
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Emocji oczekiwania na nowego członka rodziny nie da się porównać z niczym innym. Aby móc powracać do tych pięknych chwil, pokazać kiedyś w przyszłości naszym dzieciom jak bardzo cieszyliśmy się na ich przyjście na świat - zarezerwuj swoją sesję ciążową, w plenerze lub studiu.
Pakiet zawiera 10 fotografii oraz obraz na płótnie. W czasie sesji wykonujemy zdjęcia rodzinne.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 490 zł
Pakiet 1 cena: 490 zł
Zapraszam do rezerwacji sesji jeszcze przed narodzinami, tak, żeby sfotografować Wasze szczęście zanim z maleństwa mieszczącego się w dłoniach wyrośnie raczkujące niemowlę, biegający po domu maluch, przedszkolak...
Pierwsze dni razem są wyjątkowe, niepowtarzalne, a ja w moim ciepłym i przytulnym studiu zatrzymam je dla Was na fotografiach, które pozostaną pamiątką na całe życie.
Pakiet zawiera 10 fotografii, obraz na płótnie oraz metryczkę urodzeniową.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane