logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto Affetto fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy małżeństwem, które kompleksowo zajmuje się usługami ślubno-weselnymi foto video. Nasze doświadczenie zdobywamy od roku 2007 więc śmiało możemy powiedzieć że byliśmy już na ponad 100 weselach. Wiele Par które wystawia nam opinię na stronach internetowych pisze, że mamy bardzo dobry kontakt i podejście do klienta jest to bardzo ważne w tak ważnym dla Was dniu żeby nie wprowadzać dodatkowych stresów. Jesteśmy młodymi ludźmi pełnymi pomysłów i mamy nie szablonowe podejście do fotografii ślubnej. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą
Logo
Foto Affetto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1450 zł - Foto Affetto
Pakiet 1
Ślub to uroczystość która jest jednym z ważniejszych momentów w Waszym życiu a, że towarzyszy mu tyle stresu to nie jesteście wiele momentów zapamiętać z tego dnia dlatego warto mieć trwałą i piękną pamiątkę która pozwoli wam zatrzymać ten czas na bardzo długo. Fotografia ślubna to sztuka uchwycenia chwili w kadrze która przelana na papier będzie wywoływać uśmiech na Waszej twarzy.
Pełną ofertę można odszukać na naszej stronie internetowej www.FotoAffetto.pl/cennik jesteśmy wstanie przygotować foto albumy, animowane podziękowania dla rodziców ostatnio bardzo modne, możemy wybrać się z Wami na sesję plenerową od gór aż po morze a nawet poza granice Naszego Kraju. Do Paryża, Mediolanu czy Wenecji.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofetą
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane