logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KingaKus Fotografia fotograf komunijny

O mnie

Fotografia to dla mnie przede wszystkim emocje, dlatego gdy spotykamy się na sesji zawsze staram się, by zdjęcia były świetną zabawą. Tak, żeby widać było jak z dzieci tryska radość i ciekawość życia. Zapraszam na sesje dziecięce, noworodkowe, ciążowe, kobiece, portretowe,sesje dla par oraz na sesje okolicznościowe (reportaże z chrztów i komunii) - posiadam pozwolenie do fotografowania w obiektach sakralnych. Moja strona www.kingakus.com oraz na fb https://www.facebook.com/KingaKusFoto?ref=hl Na mojej stronie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje (cennik oraz pakiety) i aktualne sesje zdjęciowe.


Logo
KingaKus Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 800 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
W tym ważnym dniu towarzyszę rodzinie w przygotowaniach, uroczystości w kościele oraz w świętowaniu. W ramach pakietu wybieramy się również na niewielką sesję plenerową. Posiadam pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 600 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
Cena dotyczy pakietu na mini sesje, które odbywają się kilka razy do roku z okazji świąt, pierwszego dnia wiosny, dnia matki.

Ten rodzaj fotografii ukochałam sobie najbardziej. Sama jestem mamą i widzę, jak dzieci rosną i zmieniają się w szalonym tempie. Często skupiam się na oczach, które są odzwierciedleniem duszy. Gdy do mnie przyjeżdżacie zawsze staram się stworzyć dziecku ciekawe miejsce zabawy, tak żeby sesja nie była koniecznością a świetną zabawą. Tylko wtedy fotografie ukazują całą radość dzieciństwa.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na mojej stronie www.kingakus.com

 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 800 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
To przede wszystkim reportaże z Chrztu Świętego oraz przyjęcia I Komunii Świętej. W tym ważnym dniu towarzyszę rodzinie w przygotowaniach, uroczystości w kościele oraz w świętowaniu. W ramach pakietu wybieramy się również na niewielką sesję plenerową (dotyczy reportaży z I Komunii Świętej). Posiadam pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
Oferuję również sesje dla par oraz sesje kobiece.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 600 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
To dla mnie szczególny rodzaj fotografii. Uwielbiam zdjęcia jak z bajki, tak bym mogła spełniać marzenia innych.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 600 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
Ciąża to niezwykły czas, gdy pod sercem kobiety rośnie nowy maleńki człowiek. Brzuszek się zaokrągla, a przyszła mama najpierw wyczekuje pierwszych ruchów, a potem nie może doczekać się narodzin, by w końcu móc zobaczyć i przytulić swoje dziecko.
Warto uwiecznić ten czas oczekiwania na zdjęciach. Kobieta wygląda wtedy niezwykle, jest w niej mnóstwo ciepła, emanuje z niej wewnętrzne światło i już widać, że darzy dziecko ogromną miłością.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 650 zł - KingaKus Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane