logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Daniel Bezen Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Najwyższą jakość obsługi, pełny profesjonalizm, spokój i opanowanie, kreatywność, troskę o zadowolenie Klientów - to wszystko dostajecie Państwo gratis do doskonałej jakości zdjęć. Fotografią zajmuję się od wielu lat, zrealizowałem dziesiątki sesji plenerowych i studyjnych oraz reportaży. Pracuję tylko i wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie marki Canon. Współpracuję z profesjonalnymi wizażystkami i fryzjerkami. Zapraszam na moją stronę www.bezen.pl
Logo
Daniel Bezen Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Daniel Bezen Fotografia
Pakiet 1
Emocje, niezapomniane momenty, spojrzenia - takie detale budują atmosferę w Dniu Ślubu. Gwarantuję Państwu zatrzymanie najważniejszych chwil tego szczególnego dla Was dnia, nie tylko w pamięci, ale również na zdjęciach.

Istotne dla mnie jest zadowolenie Państwa, ale również moja satysfakcja. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i zgodnie z maksymą "wszystko co robisz, rób jak dla siebie".

Zapraszam na moją stronę www.bezen.pl

Pakiet Brązowy
Wykonanie zdjęć w kościele oraz na sali weselnej do oczepin (nie później niż godzina 1). Zdjęcia (500szt.) starannie obrobione otrzymają Państwo na pendrive'ie.
Cena 1500 zł

Pakiet Srebrny
Pełny reportaż ślubny obejmujący przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego, zdjęcia w kościele (cała ceremonia), wykonanie zdjęć na weselu do godziny 1. Starannie przygotowane i obrobione 600 zdjęć otrzymają Państwo na pendrive'ie.
Cena 1700 zł

Pakiet Złoty
Pakiet Srebrny plus zdjęcia z pleneru, który zrealizujemy w dogodnym dla Państwa terminie.
Cena 1900 zł

Pakiet Platynowy
Pakiet Złoty plus dodatkowo Fotoksiążka w standardzie premium zawierająca 30 stron w formacie A4. Pakiet Platynowy zawiera również prywatną galerię ślubną na mojej stronie internetowej.
Cena 2200 zł

Istnieje oczywiście możliwość dostosowania oferty do Państwa indywidualnych oczekiwań.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Daniel Bezen Fotografia
Pakiet 1
Wykonuję reportaż z uroczystości Chrztu w kościele oraz Chrzcin w restauracji. Dodatkowo można połączyć tę usługę z sesją dziecięcą.

Ceny ustalane indywidualnie.. 
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Daniel Bezen Fotografia
Pakiet 1
Fotografia dziecięca to specjalna i bardzo trudno dziedzina fotografii. Model lub modelka ma swoje kaprysy, pomysły, humory, zazwyczaj współpracuje po swojemu i szybko nudzi się każdą sytuacją :) Dlatego, żeby zrobić dobre zdjęcie dziecka trzeba być cierpliwym, umiejętnie zainteresować dziecko, stworzyć niestresującą atmosferę oraz złapać dobry kontakt. I ja to potrafię! Moje zdjęcia wykonane dzieciom były wielokrotnie nagradzane i publikowane w prasie.

Cena sesji uzgadniana jest indywidualnie. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 600 zł - Daniel Bezen Fotografia
Pakiet 1
Sesje portretowe najczęściej wykonuję w studiu, gdzie idealnie mogę dopasować oświetlenie a atmosfera intymności i spokoju pomaga modelce lub modelowi poczuć się swobodniej. Każdorazowo do sesji portretowej zalecam pomoc profesjonalnej wizażystki lub nawet fryzjerki.

Ceny sesji ustalane są indywidualnie. 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 800 zł - Daniel Bezen Fotografia
Pakiet 1
Zapraszam do skorzystania z oferty fotografii modowej magazyny, sklepy internetowe, agencje reklamowe...

Ceny ustalane są indywidualnie i zaczynają się od 800 zł. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane