logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marcin Jurkiewicz fotograf komercyjny


Logo
Marcin Jurkiewicz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komercyjna cena: 590 - 2100 zł - Marcin Jurkiewicz
Pakiet 1
Witam.

Jeśli organizujesz jakiś swój event, konferencję, bankiet bądź innego rodzaju lub podobnego rodzaju wydarzenie i chcesz mieć odpowiednio wykonane zdjęcia (reportaż, fotorelację) to zapraszam do współpracy ze mną.

Setki niemalże tysiące wykonanych zdjęć w różnym oświetleniu, niejednokrotnie w bardzo słabym i trudnym oświetleniu, daje mi poczucie pewności że reportaż wykonany przeze mnie będzie taki który Cię zadowoli. Więc jeśli planujesz swoje wydarzenie śmiało napisz do mnie lub zadzwoń, a nie pożałujesz.

Profesjonalna fotografia wnętrz to inwestycja, której efektywność bardzo trudno kwestionować. Koszty poniesione na sesje zdjęciową przy zwiększonych zyskach płynących ze sprzedaży nieruchomości, czy większym obłożeniu hotelu zwracają się błyskawicznie. Z całą pewnością dobrze wykonana fotografia to obecnie zdecydowanie za mało. Istotne jest też, a może przede wszystkim uchwycenie wyjątkowego klimatu prezentowanych pomieszczeń, bardzo często bowiem właśnie to coś co na pozór trudno dostrzec decyduje o sukcesie marketingowym. Fotografuje hotele, restauracje, domy gościnne, obiekty agroturystyczne, apartamenty i wszystkie inne obiekty, które wymagają atrakcyjnych fotografii w celu zdobycia klientów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferowane przez naszą firmę mogą posłużyć do wykorzystania na bilbordach reklamowych, wydrukach w katalogów, czy też galeriach internetowych.

Wykonuję od 20 do 35 fotografii wnętrz i architektury – Cena: 590 PLN
 
Pakiet 2
FOTOGRAFIA EVENTOWA

Obsługuje firmy i instytucje publiczne w zakresie szeroko pojętej fotografii eventowej i reportażowej. Realizuje kompleksowe fotoreportaże z wszelkiego rodzaju wydarzeń takich jak:

– imprezy kulturalne – koncerty, wystawy, festiwale, pokazy
– kongresy i konferencje
– imprezy targowe
– szkolenia firmowe i imprezy integracyjne
– bankiety i przyjęcia
– imprezy masowe i plenerowe

Do każdego zlecenia podchodzę z nie zwykłą starannością i zaangażowaniem tak aby każde zdjęcie wychodzące z matrycy aparatu było wyjątkowe i aby mój klient był w pełni zadowolony z finalnego efektu zdjęć. Jeżeli chodzi o cenę zdjęć to do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie ponieważ każde zlecenie jest inne. W cenę reportażu biorę m.in. czas trwania zdjęć, ilość zdjęć oraz to ile klient daje mi czasu na obróbkę fotografii, zazwyczaj zamyka się to w czasie 48h. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane