logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Ślubna DEXLAB fotograf ślubny

O mnie

Fotografia Ślubna jest dla mnie szczególnie fascynująca. Wiem, że robiąc zdjęcia spotkam zupełnie odmienne sytuacje, różne osoby wymagające odmiennego spojrzenia na świat. Mam przyjemność towarzyszyć ludziom w jednym z najważniejszych dni w życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć wspaniałych momentów, kiedy emocje biorą górę nad człowiekiem, uwieczniam momenty niezwykłej euforii jaka towarzyszy Państwu podczas uroczystości. Fotograf to zajęcie, które wymaga wielkiego zdyscyplinowania i opanowania, gdyż podczas ślubu nigdy nie wiadomo kiedy wydarzy się coś niezwykłego, nieoczekiwanego. Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja recepta na Więcej
Logo
Fotografia Ślubna DEXLAB   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2800 zł - Fotografia Ślubna DEXLAB
Pakiet 1
PAKIET ZAWIERA:
- Reportaż od przygotowań po oczepiny + plener w wybranym terminie
- elegancki pendrive ze zdjęciami z uroczystości w katalogach SLUB (min 600 zdjęć) i ALBUM (min 150 zdjęć) z oryginalnym nadrukiem i w eleganckim opakowaniu
- FotoAlbum 30cm x 30cm, 20 stron (50-60 zdj) albo 100 odbitek w pudełku

Jestem do Państwa dyspozycji cały dzień, a nawet noc.
Spotykamy się podczas przygotowań w domu, bądź podczas makijażu lub u fryzjera. Następnie realizuję reportaż podczas błogosławieństwa, ceremonii ślubu oraz z przyjęcia weselnego. Standardowo pracuję do końca oczepin, godz 1.00, ale mogę zostać trochę dłużej jeśli będą jeszcze dodatkowe atrakcje.
Sesję plenerową możemy zreazliować w dniu Ślubu albo w odpowiednim dla Pary terminie oraz miejscu. Osobiste pomysły Młodej Pary są dla mnie inspiracją, które często wzbogacają dość istotnie przebieg takiej sesji.

Oferuję fotoalbum oprawiony w twardą okładkę wykonaną ze skóry ekologicznej bądź materiałów tekstylnych. Do wyboru kolor oraz wygląd oprawy. Grube i sztywne karty fotoalbumu naświetlane są na papierze fotograficznym Kodak Supra Endura.

Zlecenie realizuję w przeciągu dwóch miesięcy. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 zł - Fotografia Ślubna DEXLAB
Pakiet 1
W tym wyjątkowym Dniu oferuję Państwu reportaż od przygotowań w domu dziecka(1godz), w kościele(1godz) i na sali(2godz). Na koniec mszy, albo na sali możemy zrobić zdjęcia grupowe z maleństwem. Ok 150 zdjęć otrzymują Państwo na eleganckim pendrive 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Fotografia Ślubna DEXLAB
Pakiet 1
Oferuję Państwu sesję fotograficzna Waszych pociech. Sesja jest w penerze, może być z rodzicami. Trwa ok 2godz i otrzymują Państwo ok 50-100 zdjęć w wersji elektronicznej przesłanej online.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł - Fotografia Ślubna DEXLAB
Pakiet 1
Oferuję Państwu sesję brzuszkową. Sesja trwa ok 2godz i otrzymują Państwo ok 50-100 zdjęć w wersji elektronicznej przesłanej online.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Fotografia Ślubna DEXLAB
Pakiet 1
Oferuję Państwu sesję narzeczeńską. Sesja trwa ok 2godz i otrzymują Państwo ok 50-100 zdjęć w wersji elektronicznej przesłanej online. Ewentualnie później dogrywam do zdjęc ślubnych 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane