Logo
O mnie

Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią ślubną. Chwytam piękne momenty i wyjątkowe emocje. Moje zdjęcia to inwestycja w piękne wspomnienia. Fotografia ślubna, sesje plenerowe, reportaże ślubne, sesje buduarowe i rodzinne. Zapraszam www.ewalenabrzozowska.pl :)

Ewa Lena Brzozowska Czuła Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3600 - 6500 zł
Pakiet 1 cena: 3600 zł
pakiet podstawowy: 5 godzin zdjęć - zakres dowolny, może to byc godzina przygotowań, błogosławieństwo, ceremonia z życzeniami i 2 godziny wesela. o detale dopytaj telefonicznie lub mailowo.. Zapraszam www.ewalenabrzozowska.pl :)  
Pakiet 2 cena: 6500 zł
pakiet ekskluzywny, plener, 12 godzin zdjęć w dniu ślubu, odbitki, wszystkie pliki na płycie, album. O detale zapytaj telefonicznie 502 297 382 lub mailowo [email protected] 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1000 zł
Pakiet 1 cena: 1000 zł
 
Fotografia aktu cena: 850 zł
Pakiet 1 cena: 850 zł
sesja aktowa, buduarowa i kobieca, 3 godzinna sesja z makijażem, efektem jest 10 pięknych i obrobionych zdjęć w postaci elektronicznej i na odbitkach. Zapraszam www.atelierbrzozowska.pl :)  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
3 godzinna sesja. efektem jest 25 pięknych i obrobionych zdjęć w postaci elektronicznej i na odbitkach.  
Fotografia portretowa cena: 850 zł
Pakiet 1 cena: 850 zł
sesja portretowa 3 godzinna sesja z makijażem, efektem jest 10 pięknych i obrobionych zdjęć w postaci elektronicznej i na odbitkach. Zapraszam www.ewalenabrzozowska.pl :)  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Ola

08 października 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Ewa robiła nam zdjęcia rok temu na ślubie. Do dzisiaj ją miłe wspominamy i polecamy znajomym. W dniu ślubu jest prawie niezauważalna, nie wiem kiedy zrobiła te wszystkie piękne ujęcia. Największą frajdę nam sprawiło oglądanie zdjęć i zdanie sobie sprawy jak wiele rzeczy się działo o których nie mieliśmy pojęcia. Nasi przyjaciele, rodzina, wszyscy zachwyceni galerią. Ewa, wielkie podziękowania od Borowików :)))

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane