Logo
O mnie

Poznajcie mnie przez moje zdjęcia. Dla zainteresowanych więcej tutaj zapraszam http://www.agnieszkaklosinska.pl/o-mnie/

Agnieszka Kłosińska KONTAKT

Fotografia portretowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Do ustalenia indywidualnie.
Możliwa współpraca z wizażystkami, fryzjerem, stylistą.

Film z sesji: http://www.youtube.com/watch?v=RPwMbhs4G3A  
Fotografia ślubna cena: 2500 zł
Pakiet 1 cena: 2500 zł
szczegóły www.agnieszkaklosinska.pl, tel. 609-210-727, krótka nawet rozmowa- bezcenna.

Posiadam pełnoklatkową lustrzankę firmy Canon i zestaw obiektywów stało-ogniskowych.

Jaki jest mój styl pracy?

Bystro obserwuję i odtwarzam świat pracując przy tym w pełnej zgodzie ze swoja wrażliwością. Dokumentuję, poszukując czegoś naturalnego, ciekawego i pięknego, starając się, aby zdjęcie przemówiło do odbiorców. Jestem wielkim przeciwnikiem tandety i kiczu.

Jak wygląda fotoreportaż ślubny?

Staram się być niewidzialnym świadkiem, który zauważa więcej i potrafi to uchwycić na fotografiach. A zatem podczas ceremonii, zabawy weselnej pracuję jako fotoreporter – dyskretnie, ale i uważnie aby wyłapać najważniejsze zdarzenia oraz piękne i śmieszne sytuacje. Stawiam na jakość, nie ilość, nie kataloguję wszystkich gości. Moje fotografie są fragmentami przeżyć, ale też dokumentują więcej niż można w danej sytuacji zauważyć. Dla Was będą przywołaniem sentymentalnych uczuć i emocji, wszystkich minionych i magicznych chwil.

Jak wyglądają ślubne sesje plenerowe?

Szczegóły pleneru ślubnego ustalam indywidualnie, możemy postawić na spontaniczność, możemy go zaaranżować z konkretnym pomysłem. Na pewno są miejsca bardziej sprawdzone, jednak nowych pomysłów mi nie brakuje ;-) , chętnie też skorzystam z Waszych propozycji. Sesje polecam zrobić innego dnia niż wesele. Panuje wtedy spokojniejsza atmosfera, ale oczywiście jestem do dyspozycji również w dniu ślubu. Plener trwa 4 – 6 godzin, może też trwać dłużej, kiedy np. wyjedziemy poza miasto. Mogę poświecić Państwu nawet cały weekend poza docelowym miejscem, wszystko jest kwestią dogadania.

Więcej na stronie. Zapraszam.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 1050 zł
Pakiet 1 cena: 1050 zł
4 godziny reportażu  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1050 zł
Pakiet 1 cena: 1050 zł
Czas poświęcony na chrzest 3 h, maks 4h , generalnie przygotowania twają godzinkę czasami półtorej, podczas też staram się robić mini sesje z rodzicami, która jest w cenie. W kościele sie dopasowuje do sytuacji, na życzenie przed podaniem posiłku w restauracji, bo potem moja rola się kończy kiedy ludzie jedzą posiłki.
100 zdjęć - wszystkie obrobione
film ze zdjęć (prezentacje) https://vimeo.com/user11286946
fotoksiążka https://www.youtube.com/watch?v=od-U-e_K2BQ , 26 stron, 20x30cm okładką laminat wersja nr.1 w chwili obecnej bez napisów w filmie
galeria online ze zdjęciami dla gości i rodziny 30dni

Istnieje możliwość:
dokupienia kolejnej ilości godzin, każda następna rozpocząta to koszt. 250 zł - 20 zdjęć
dokupienia ilości zdjęć

 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Fotografia rodzinna, dziecięca

Ceny już od 500zł
http://www.agnieszkaklosinska.pl/sesja-zdjeciowa-dzieci-warszawa/
http://www.agnieszkaklosinska.pl/fotografia-dziecieca-fotografia-rodzinna-reportaz-dzieciecy-swiat-dziecka-warszawa/  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Hania i Piotr

30 stycznia 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Pani Agnieszka w mistrzowski sposób utrwala najpiękniejsze emocje podczas ważnych wydarzeń rodzinnych: profesjonalnie i dyskretnie we wnętrzach i plenerze. Doskonała jakość produktów końcowych: prezentacja, zdjęcia... Gorąco polecamy

Ania

06 listopada 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Rewelacja!

aga

25 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia ciążowa

Agnieszka Kłosińska jest fantastycznym fotografem. Cudownie współpracuje z tak nieprzewidywanym modelem jakim jest kobieta w 9 miesiącu ciąży. Sesja z nią to sama przyjemność, a zdjęcia pozostają cudowną pamiątką na całe życie. Jeśli zdecyduję się na kolejną sesję to na pewno Agnieszka będzie jej autorem.

AmyBee

25 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Szczerze polecam panią Agnieszkę , jako bardzo profesjonalnego Fotografa. Sesja zdjęciowa z Panią Agnieszką była znakomita, jej wyczucie jest mistrzowskie a fotografie nie banalne. Współpraca z nią jest jest czystą przyjemnością , potrafi świetnie doradzić, jest pełna zaangażowania i od pierwszego kontaktu człowiek wie że ma do czynienia z profesjonalistą. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług :)

birdee

24 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Agnieszka to doskonale oko fotograferskie potrafiące uchwycić i wychwycić najmniejsza emocje i pokazac ja w nowym niecodziennym wymiarze dlatego tez szczerze polecam skorzystanie z jej usług bo raz jest profesjonalistka w każdym calu a dwa umie pokierować sesja z satysfakcja dla obu stron co jest b ważne.przy kolejnej okazji nie zawahalabym się ponownie zaangazowac Agnieszki.Poza tym jest uczciwa i pracowita wiec można być pewnym ze wlozy 200%siebie w wykonywana sesje:)

olgaga

23 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja komercyjna

Agnieszka Kłosińska to znakomity fotograf. Miałam przyjemność kilkakrotnie korzystać z jej usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Przy kolejnej okazji na pewno skorzystam właśnie z jej usług, ponieważ jestem pewna, że się nie zawiodę. Pani Agnieszka robi niesamowite zdjęcia! Doskonale wychwytuje emocje i charakter fotografowanych osób. Jest po prostu genialna! Potrafi stworzyć miłą i serdeczną atmosferą. Prawdziwy fachowiec!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane