logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl fotograf ciążowy

O mnie

Profesjonalny fotograf Częstochowa, Kraków czyli www.fleszkastudio.pl Nowoczesne studio fotograficzne wykonuje sesje rodzinne, dziecięce oraz zajmuje się fotografią ślubną. Zatrzymujemy Wasze emocje, szczęście wspomnienia na zdjęciach. Dzięki fotografii zapamiętasz malutkie stópki, pierwszy uśmiech, wspólną zabawę rodzica z dzieckiem. Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej i noworodkowej, ale wykonujemy również fotografie ślubne. Sesje powstają w przytulnym studio, w plenerze lub u Was w domu. Uwielbiamy opowiadać Wasze historie. Pamiętajcie, że fotografie są bezcenne, a ich wartość wzrasta wraz z wiekiem! Zapraszamy do współpracy :) fotograf Więcej


Logo
Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 300 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Fotograf ciążowy Częstochowa. Zdecyduj się na sesję fotograficzną z Flesz.Ka Studio, aby utrwalić te krótkie, ale jakże ważne 9 miesięcy. Sesja może odbyć się w Częstochowie, Krakowie lub okolicach Katowic, wszystko zależy od Ciebie. Wykonujemy fotografie zarówno klasyczne, minimalistyczne , w plenerze, w studio ale i z dojazdem do domu. Fotografia ciążowa nie musi być nudna, realizujemy sesje tematyczne np. w stylu retro lub rustykalnym. Twoje fotografie mogą powstać w czasie spaceru, pikniku lub lifestyle w domu. Zobacz nasze portfolio http://fleszkastudio.pl Zapraszamy na sesje! :)  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Szukasz fotograf ślubny w Częstochowa? Wykonujemy profesjonalne fotografie ślubne pełne emocji, światła i detali. Uwielbiamy wszystko co spersonalizowane. Chętnie doradzimy jak zaplanować ślub w stylu rustykalnym czy retro. Oferta ślubna zależy od Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wykonania fotografii w Częstochowie, Krakowie, Katowicach. Oferujemy również oryginalne i spersonalizowane plenery ślubne zarówno w Polsce (nad morzem, w górach, plenery miejskie) jak i wyjazdowe poza granice Polski. Fotografie to bezcenna pamiątka, a ich wartość rośnie z wiekiem!

Fotograf Częstochowa, fotografia ślubna Częstochowa, zdjęcia weselne. Zobacz nasze portfolio na http://www.fleszkastudio.pl zadzwoń pod nr 794678848 lub napisz na [email protected] . Zapraszamy do współpracy!  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Fotografia komunijna Częstochowa. Sprawimy, że fotografie komunijne Twojego dziecka będą uśmiechnięte, oryginalne, ze stylem. Zdjęcia komunijne to świetna pamiątka z tego ważnego dnia. Sesja może odbyć się zarówno w studio jak i w plenerze. Wykonujemy fotografie w plenerze w innym dniu jak i sesje rodzinne oraz reportaże w dniu komunii.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Wykonujemy różne fotografie na potrzeby reklamowe. Tutaj przykład sesji kulinarnych.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Fotograf dziecięcy Częstochowa. Ekskluzywna fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna i ślubna. Fotografia dla wymagających. Wykonujemy sesje noworodkowe jak i niemowlęce, roczkowe z tortem. Sesje odbywają się w studio lub w plenerze. Pamiętaj, fotografie są bezcenne, a ich wartość wzrasta z wiekiem! Zobacz nasze portoflio na http://fleszkastudio.pl

fotograf dziecięcy Częstochowa, sesja w prezencie, sesja dziecięca Kraków  
Pakiet 2
Wykonujemy również fotografie noworodkowe. Sesje noworodkowe wykonujemy w studio lub z dojazdem do domu. Najczęściej działamy w mieście Częstochowa, ale sesje wykonujemy również w Krakowie, okolicach Katowic całe woj Śląskie), czy też w Łodzi. Posiadamy wszelkie rekwizyty do sesji noworodkowych, koszyki, miękkie kocyki, tła, podłogi, czapeczki, opaseczki, owijki i inne ubranka. Wszystko, aby Wasze pociechy wyglądały pięknie. Zobacz nasze portfolio na http://www.fleszkastudio.pl

fotograf Częstochowa, sesja noworodkowa Częstochowa 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 600 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Wykonujemy sesje portretowe zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tworzymy fotografie biznesowe, do CV, na stronę internetową, ale również bieliźniane, budoir, topless i akt.

fotograf Częstochowa, www.fleszkastudio.pl  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 300 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
 
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
Studio Flesz.Ka wykonuje zarówno reportaże weselne, plenery ślubne jak i sesje narzeczeńskie. Staramy sie, aby fotografie były spersonalizowane i skrojone pod Was. Fotografujemy zarówno w górach, nad morzem jak i za granicą. Bez problemu dojeżdżamy w wybrane przez Was miejsca. Napisz do nas! [email protected]

www.fleszkastudio.pl fotograf Częstochowa, sesja ślubna, sesja narzeczeńska Częstochowa  
Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł - Fotograf Częstochowa www.fleszkastudio.pl
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane