logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Michał Borowski Fotograf fotograf ślubny

O mnie

Fotografia… moja największa pasja. Do powierzonych mi zleceń podchodzę z pełnym zaangażowaniem i zapałem. Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie pozwala mi wykonywać moją pracę na najwyższym poziomie. Staram się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, lubię kiedy klienci stawiają wysokie wymagania, wysoko zawieszają poprzeczkę. Co mnie wyróżnia? - profesjonalizm, duże zaangażowanie, szybkość realizacji powierzonych mi zleceń. 100% zadowolonych klientów – o których śmiało mogę powiedzieć stali klienci. Działam przede wszystkim szybko, tak abyście Państwo w możliwie najkrótszym czasie otrzymali zrealizowane zlecenie. Staram się poznać Więcej
Logo
Michał Borowski Fotograf   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 - 2900 zł - Michał Borowski Fotograf
Pakiet 1
Pełen fotoreportaż ślubny, pakiet zawiera album z wklejonymi i obrobionymi 100 zdjęciami formatu 15x21 z całego dnia, wszystkie zdjęcia ok. 1200-1500 są nagrane na płyty DVD:
- przygotowania Pary Młodej
- Błogosławieństwo pary młodej
- Ślub kościelny
- Sala weselna (od 500 – w zależności od humoru gości ) podczas zabawy weselnej staram się aby Para Młoda miała zrobione zdjęcie z każdą parą gości.
 
Pakiet 2
Pełen fotoreportaż ślubny, wszystkie zdjęcia łącznie z plenerowymi są nagrane na płyty DVD(około 1500-2000zdjęć). Pakiet zawiera 2 Duże Albumy (100stron) z wklejonymi zdjęciami.

Pierwszy album zawiera 50 zdjęć plenerowych, pozowanych formatu 15x21. Każde zdjęcie poddane zostaje obróbcze graficznej. Podczas sesji plenerowej wykonuję około
150-300 zdjęć.

Drugi album to 100 zdjęć formatu 15x21 z całego reportażu:
- przygotowania Pary Młodej od 9:oo rano
- Błogosławieństwo Pary Młodej
- Ślub kościelny
- Sala weselna - podczas zabawy weselnej staram się aby Para Młoda miała zrobione zdjęcie z każdą parą gości.
- Na dodatkowe życzenie Państwa Młodych wykonuję fotoreportaż z poprawin
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 50 zł - Michał Borowski Fotograf
Pakiet 1
Zdjęcia powinny oddawać charakter odbywanego właśnie spotkania rodzinnego. Staram się, aby na ujęciach uchwycić członków rodziny w bliskich kontaktach.
Koszt pozowanego zdjęcia w studio bądź plenerze wynosi 50zł. Podczas sesji plenerowej wykonuję około 50-80 zdjęć. Z każdej wybranej pozy otrzymacie Państwo 3 odbitki form. 15x21  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 50 zł - Michał Borowski Fotograf
Pakiet 1
Koszt pozowanego zdjęcia w studio bądź plenerze wynosi 50zł. Podczas sesji plenerowej wykonuję około 50-80 zdjęć. Z każdej wybranej pozy otrzymacie Państwo 3 odbitki form. 15x21  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 50 zł - Michał Borowski Fotograf
Pakiet 1
Posiadam doświadczenie w fotografii reklamowej, odzieży, osób, produktów wielkogabarytowych. Zajmuję się kompleksowym przygotowaniem sesji, wynajmu pomieszczeń.
Każde zdjęcie jakie Państwo otrzymujecie poddane jest obróbce komputerowej tak aby podkreślić jakość Państwa produktów. Współpracuję z grafikami tak aby przygotowane przeze mnie zdjęcia były gotowe do umieszczenia na stronie internetowej czy katalogu.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 50 zł - Michał Borowski Fotograf
Pakiet 1
Zdjęcia portretowe to tak naprawdę zdjęcia, które towarzyszą nam na co dzień. Każdy z Nas posiada dokument tożsamości, który jest swojego rodzaju wizytówką.

Ale zdjęcia portretowe to nie tylko zdjęcia do dokumentów, to również zdjęcia uśmiechniętych, radosnych buzi naszych najbliższych.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane