logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Magical Moments fotograf

O mnie

Fotografia ślubna, noworodkowa, dziecięca i ciążowa to kronikarski zapis światłem jednych z najbardziej emocjonalnych momentów rodzinnego życia. Jest to dokumentacja mijających chwil, które kształtują naszą przyszłość. Magical Moments pomogą Ci zatrzymać te chwile na dłużej. Kto wie, może nawet wiecznie…? Świadczymy usługi fotograficzne w szerokim wachlarzu, koncentrując się zwłaszcza na sesjach noworodkowych. ciążowych i ślubnych. Zdjęcia małych dzieci staramy się robić w domu maluszków. Z kolei zdjęcia ślubne wykonujemy we wskazanym przez klienta miejscu, studio lub ulubionych przez nas lokalizacjach. W każdym przypadku podchodzimy do sesji Więcej


Logo
Magical Moments   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem fotobudki cena: 399 zł - Magical Moments
Pakiet 1
Jesteśmy największą i najlepszą EVER wypożyczalnią fotobudek na Śląsku. Zadzwoń i ustal swój promocyjny pakiet fotobudki.  
Fotografia ślubna cena: 500 zł - Magical Moments
Pakiet 1
Oferujemy zróżnicowane pakiety ślubne - od obsługi samej ceremonii zaślubin, po całościową rejestrację imprezy, łącznie z sesją plenerową. Dlatego zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Wtedy skroimy ofertę "na miarę"  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane