logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Martyna Modrzewska fotograf dziecięcy

O mnie

Fotografia to dla mnie przede wszystkim wielka pasja, której oddaję całe swoje serce. Zajmuję się fotografią dziecięcą, rodzinną, portretową i okolicznościową. Sesje wykonuję w plenerze, w studio lub w domu klienta. (województwo warmińsko-mazurskie) Serdecznie zapraszam do kontaktu. https://mmodrzewska.wixsite.com/mmodrzewska


Logo
  • Lubawa i okolice
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/Martyna-Modrzewska-Photography-159966614206171/
  • KONTAKT
Martyna Modrzewska    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Martyna Modrzewska
Pakiet 1
Fotografia dziecięca to moja wielka pasja. Każde ujęcie jest takie naturalne, pełne emocji, energii. Zdjęcia pociech mają niebywałą wartość, zwłaszcza po latach. Wszyscy wiemy, że czas płynie zbyt szybko. Angażując w sesję całe swoje serce staram się tworzyć najpiękniejsze portrety Waszych dzieci.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, rozwiać wątpliwości i przekonać się, że było warto! Najważniejsze jest piękno Waszej pociechy, jego bezpieczeństwo, komfort i dobra zabawa.

Sesja może odbyć się w plenerze, w studio lub w Waszym domu. Może to być sesja noworodkowa, rodzinna czy obejmująca jakąś okazję, np. urodziny dziecka.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 150 zł - Martyna Modrzewska
Pakiet 1
Wykonuję zarówno reportaże z Chrzcin, urodzin, sesje komunijne czy reportaże i plenery ślubne. Po wszelkie szczegóły zapraszam serdecznie do kontaktu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane