O mnie

Fotografia to dla mnie przede wszystkim wielka pasja, której oddaję całe swoje serce. Zajmuję się fotografią dziecięcą, rodzinną, portretową i okolicznościową. Sesje wykonuję w plenerze, w studio lub w domu klienta. (województwo warmińsko-mazurskie) Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Martyna Modrzewska KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Fotografia dziecięca to moja wielka pasja. Każde ujęcie jest takie naturalne, pełne emocji, energii. Zdjęcia pociech mają niebywałą wartość, zwłaszcza po latach. Wszyscy wiemy, że czas płynie zbyt szybko. Angażując w sesję całe swoje serce staram się tworzyć najpiękniejsze portrety Waszych dzieci.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, rozwiać wątpliwości i przekonać się, że było warto! Najważniejsze jest piękno Waszej pociechy, jego bezpieczeństwo, komfort i dobra zabawa.

Sesja może odbyć się w plenerze, w studio lub w Waszym domu. Może to być sesja noworodkowa, rodzinna czy obejmująca jakąś okazję, np. urodziny dziecka.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Wykonuję zarówno reportaże z Chrzcin, urodzin, sesje komunijne czy reportaże i plenery ślubne. Po wszelkie szczegóły zapraszam serdecznie do kontaktu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane