Logo
O mnie

Cześć, Mam na imię Grzesiek i jestem fotografem :) Najbardziej pasjonuje mnie praca z ludźmi, obserwacja i wyszukiwanie emocji, wydarzeń. Czyli wszelkie spotkania rodzinne typu ślub i wesele, chrzciny, jubileusze, urodzinki. Spotykam się z Wami również na sesjach indywidualnych, narzeczeńskich i wszelkiego typu zleceniach foto. Fotografia ślubna - ta dziedzina fotografii to dla mnie umiejętność uchwycenia tego co w danym momencie ważne i warte wspomnienia za kilka lat. Tworzone zdjęcia mają być pamiątką i źródłem wspomnień, które wrócą w mgnieniu oka po obejrzeniu reportażu. Chwile są ulotne i pamięć również, ja jestem po to, żeby je zatrzymać, tak żeby Więcej

Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2400 zł
Pakiet 1 cena: 2400 zł
Podstawowy pakiet obejmuje reportaż ślubny z przygotowań, uroczystości, wesela i sesji plenerowej.
W ofercie także inne pakiety i dodatki.
Zapraszam do kontaktu, podeślę aktualne przykładowe pakiety. Oczywiście najchętniej tworzę je i dopasowuje do każdej pary indywidualnie.

Ślub i wesele to idealne miejsce do stworzenia pamiątki rodzinnej. Uwiecznienia na zdjęciach piękna Pary Młodej oraz wszystkiego, co się dzieje. Jak również jest to okazja do sfotografowania rodzinnych więzi i relacji.
Wy tworząc takie wydarzenie zapisujecie nową kartę w historii Waszych rodzin, a ja sprawiam, że te wspomnienia będą trwać wiecznie.
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Komunia święta, to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Jest to także spotkanie rodzinne. Warto zadbać o profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.

Zapraszam do kontaktu  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego, jakim jest chrzest święty to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 30 zł
Pakiet 1 cena: 30 zł
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego czy jubileuszu to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.
Jako fotograf obserwuję i uwieczniam najważniejsze momenty spotkania, a także uśmiechy i emocje gości. Jest to okazja do wykonania portretów rodzinnych zarówno seniorów rodu, jak i tych najmłodszych. Zadbaj o to, by właśnie Ci najmłodsi mogli wspominać ten dzień za kilka/kilkanaście lat i przypominać sobie radosne chwile, jak również by mogli swoim dzieciom pokazać jak to było przed laty. Niech ta pamiątka zostanie z Wami na wieki.

Zapraszam do kontaktu i współpracy  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 70 zł
Pakiet 1 cena: 70 zł
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Zatrzymaj czas na zdjęciach, uwiecznij czas oczekiwania nowego członka rodziny.
Niech to będzie Wasz wspólny spacer po parku, czy wycieczka do lasu. Może to być również sesja indywidualna :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Zatrzymaj czas na zdjęciach, uwiecznij swoją miłość i uczucie.
Niech to będzie nasz wspólny spacer po parku, albo kawa do Waszej ulubionej kawiarni, może też być wycieczka do lasu z Waszym psem :)
Temat zdjęć i scenerię ustalamy razem.

Zapraszam  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Marcin

03 sierpnia 2021

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Jeśli szukacie prawdziwego profesjonalisty, który do swojej pracy podchodzi z pasją i sercem to Grzesiek jest najlepszym wyborem! Widać, że kocha to co robi, a efekty jego pracy są naprawdę niezwykłe. Poza tym to niezwykle miły i wyrozumiały człowiek :) My korzystaliśmy z jego usług podczas naszego ślubu i wesela, a wcześniej podczas sesji narzeczeńskiej i możemy go polecić każdemu, kto szuka świetnego fotografa :)

Justyna

20 listopada 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Nasz wielki dzień był 24 października 2020 r. Byliśmy pierwszym „rzutem” nowożeńców, którym rząd na skutek obostrzeń przy drugiej fali Covidu zakazał organizacji wesel. W naszym przypadku czerwona strefa uniemożliwiła również ugoszczenia najbliższych przy wspólnym obiedzie. Z Grześkiem przyszło nam współpracować w niezwykle trudnych i niepewnych czasach. Niemniej jednak na każdym etapie było pełne wsparcie i zrozumienie. Każdy kontakt, był pełen wyrozumiałości i podnoszenia na duchu, za co bardzo dziękujemy. Ponadto jego rady były bardzo pomocne w wielu stresujących chwilach już w dniu ślubu. Praca Grześka jest wspaniała – jako fotograf był wręcz niezauważalny. Otworzyłam album i moja pierwsza myśl była: „kiedy on zrobił te zdjęcia?!” Dyskrecja w 100%. Oprócz tego zdjęcia robione dwoma aparatami, które Grzesiek miał zawieszone na barkach – manewrował nimi z niebywałą lekkością. Żartowaliśmy potem, że był jak Wiedźmin, z tym że atrybutem Grześka są właśnie te aparaty, a nie miecz :D Same zdjęcia w mojej ocenie zasługują na miano wybitnych. Ten człowiek ma dar utrwalania momentów, zdjęcia aż kipią emocjami: miłością, wzruszeniem, szczęściem. Każde zdjęcie ma jakąś swoją historię, którą znamy tylko my, a która wywołuje śmiech, czy wzruszenie. Wspomnienia wróciły z wielką mocą podczas przeglądania galerii. Z całego serca polecam usługi Grześka. To jest właściwy człowiek, na właściwym miejscu. On po prostu WIE. Wie gdzie stanąć, wie kiedy będzie warty utrwalenia moment, wie jak zrobić zdjęcie tak, żeby było najlepsze. Fenomenalna praca. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała skorzystać z usług fotografa, to nie muszę szukać, bo już znalazłam najlepszego. Grzesiek – dziękujemy!

Alina Broniszewska

12 listopada 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Gorąco polecam współpracę z Grzegorzem! Świetny kontakt, doskonałe podejście i co najważniejsze fantastyczne zdjęcia:) Wszystkie sugestie, podpowiedzi i spostrzeżenia okazały się bardzo trafne i podniosły walory fotografii - ma facet doświadczenie i jest kreatywny. Zwraca uwagę na szczegóły, detale dzięki czemu cały reportaż ślubny jest spójny i doprecyzowany. Widać, ze wkłada w prace mnóstwo serca, jest to Jego pasja i dąży do osiągnięcia najlepszego efektu. Wielokrotnie podczas współpracy poratował nas pomocna dłonią, wsparciem czy gestem. Nie mogliśmy trafić lepiej ????

Hania

11 maja 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Chciałabym bardzo podziękować Ci Grzesiu za Twój wspaniały wkład w nasz dzień, za to, że uwieczniłeś wszystkie te ważne chwile, momenty, a nawet te detale, o których nie pomyślałam. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za każdą wskazówkę, za każde słowo, które rozluźniało i wywoływało nieprzymuszony uśmiech na zdjęciach. Od zawsze podziwiam Twoją pracę i w chwili, w której postanowiliśmy urządzić wesele, wiedziałam, że nie chcę nikogo innego, że chcę żebyś to Ty był tą osobą po drugiej stronie obiektywu, która uwieczni ten ważny dla nas dzień. Grzesiu Dziękuję :)

Lidia

11 maja 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Grzesiek był z nami w dniu naszego ślubu. Dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę.Zdjęcia niesamowicie oddają atmosferę. Z całego serca polecam jego usługi, jest a jakby go nie było i robi świetną robotę!

Karolina

06 maja 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Świetny profesjonalista, który wie co i jak robić. Zachowywał sie jak cień i był praktycznie niezauważalny podczas wesela. Duże poczucie humoru sprawiło, że czuliśmy się swobodnie, a zdjęcia które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecamy, szczególnie w pakiecie z kamerzystą. Dziękujemy - Karolina & Przemysław

Sara

06 maja 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Żeby być dobrym fotografem nie wystarczy drogi, fajny sprzęt. Dobry fotograf jest obdarzony instynktem łowcy - łowcy uśmiechów, łez wzruszenia, wszystkich emocji, które towarzyszą nam w wyjątkowych chwilach. To ktoś, kto czai się gdzieś w okolicy, żeby uchwycić te najpiękniejsze, ale i najzabawniejsze momenty. A Grzesiu w tej kategorii osiągnął niekwestionowane mistrzostwo świata! Dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami, za to, że włożyłeś w swoją pracę całe serducho i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziesz nam towarzyszył podczas wielu wyjątkowych chwil, które z pewnością mamy przed sobą! Sara i Łukasz <3

Agnieszka B.

09 kwietnia 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Dziękujemy za cudowną pamiątkę! Grzesiek doskonale odnalazł się w Kościele, uchwycił wszystkie ważne momenty i te, które nam umknęły a były niezwykle urocze - dzieci z rodziny bawiące się w nawach kościoła. Z imprezy mamy mnóstwo super fotek! Rodzina jest zachwycona, Babcie wzruszone pamiątką z najmłodszym wnukiem w objęciach. Polecam z całego serca; za efekty pracy, za podejście i przemiłą współpracę, podczas której czuliśmy, że wszystkie nasze oczekiwania są spełniane.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane