O mnie

Zapraszam na moją stronę do zapoznania się ze zdjęciami i ofertą. Jeśli chcą Państwo skorzystać z kompleksowej i przejrzystej usługi fotografii ślubnej, zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2400 zł
Pakiet 1 cena: 2400 zł
Podstawowy pakiet obejmuje reportaż ślubny z przygotowań, uroczystości, wesela i sesji plenerowej.
W ofercie także inne pakiety.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 290 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Komunia święta, to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Jest to także spotkanie rodzinne. Warto zadbać o profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.

Zapraszam do kontaktu  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 290 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego jakim jest chrzest święty to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 30 zł
Pakiet 1 cena: 30 zł
Zapraszam do kontaktu  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 290 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego czy jubileuszu to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.
Jako fotograf obserwuję i uwieczniam najważniejsze momenty spotkania, a także uśmiechy i emocje gości. Jest to okazja do wykonania portretów rodzinnych zarówno seniorów rodu, jak i tych najmłodszych. Zadbaj o to, by właśnie Ci najmłodsi mogli wspominać ten dzień za kilka/kilkanaście lat i przypominać sobie radosne chwile, jak również by mogli swoim dzieciom pokazać jak to było przed laty. Niech ta pamiątka zostanie z Wami na wieki.

Zapraszam do kontaktu i współpracy  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane