logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna fotograf ślubny

O mnie

Cześć, Mam na imię Grzesiek i jestem fotografem :) Najbardziej pasjonuje mnie praca z ludźmi, obserwacja i wyszukiwanie emocji, wydarzeń. Czyli wszelkie spotkania rodzinne typu ślub i wesele, chrzciny, jubileusze, urodzinki. Spotykam się z Wami również na sesjach indywidualnych, narzeczeńskich i wszelkiego typu zleceniach foto. Fotografia ślubna - ta dziedzina fotografii to dla mnie umiejętność uchwycenia tego co w danym momencie ważne i warte wspomnienia za kilka lat. Tworzone zdjęcia mają być pamiątką i źródłem wspomnień, które wrócą w mgnieniu oka po obejrzeniu reportażu. Chwile są ulotne i pamięć również, ja jestem po to, żeby je zatrzymać, tak żeby Więcej
Logo
Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2800 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Podstawowy pakiet obejmuje reportaż ślubny z przygotowań, uroczystości, wesela i sesji plenerowej.
W ofercie także inne pakiety i dodatki.
Zapraszam do kontaktu, podeślę aktualne przykładowe pakiety. Oczywiście najchętniej tworzę je i dopasowuje do każdej pary indywidualnie.

Ślub i wesele to idealne miejsce do stworzenia pamiątki rodzinnej. Uwiecznienia na zdjęciach piękna Pary Młodej oraz wszystkiego, co się dzieje. Jak również jest to okazja do sfotografowania rodzinnych więzi i relacji.
Wy tworząc takie wydarzenie zapisujecie nową kartę w historii Waszych rodzin, a ja sprawiam, że te wspomnienia będą trwać wiecznie.
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 390 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Komunia święta, to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Jest to także spotkanie rodzinne. Warto zadbać o profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.

Zapraszam do kontaktu  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 390 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego, jakim jest chrzest święty to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 40 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 50 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 390 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Fotoreportaż ze spotkania rodzinnego czy jubileuszu to ważna pamiątka w życiu każdej rodziny. W obecnych mocno zabieganych czasach okazji do spotkań jest coraz mniej. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną i wyjątkową pamiątkę w postaci dobrej jakości zdjęć.
Jako fotograf obserwuję i uwieczniam najważniejsze momenty spotkania, a także uśmiechy i emocje gości. Jest to okazja do wykonania portretów rodzinnych zarówno seniorów rodu, jak i tych najmłodszych. Zadbaj o to, by właśnie Ci najmłodsi mogli wspominać ten dzień za kilka/kilkanaście lat i przypominać sobie radosne chwile, jak również by mogli swoim dzieciom pokazać jak to było przed laty. Niech ta pamiątka zostanie z Wami na wieki.

Zapraszam do kontaktu i współpracy  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 70 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Kluczem do sukcesu firmy jest dobre przedstawienie produktu czy swoich usług. Coraz częściej w gąszczu ofert klienci kupują oczami. Zainwestuj w swój sukces i skontaktuj się :)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Zatrzymaj czas na zdjęciach, uwiecznij czas oczekiwania nowego członka rodziny.
Niech to będzie Wasz wspólny spacer po parku, czy wycieczka do lasu. Może to być również sesja indywidualna :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Zatrzymaj czas na zdjęciach, uwiecznij swoją miłość i uczucie.
Niech to będzie nasz wspólny spacer po parku, albo kawa do Waszej ulubionej kawiarni, może też być wycieczka do lasu z Waszym psem :)
Temat zdjęć i scenerię ustalamy razem.

Zapraszam  
Pokaż więcej
Fotografia pogrzebowa cena: 500 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Zdjęcia z ostatniego pożegnania wykonuję dyskretnie i z wyczuciem. Duże emocje, żal i smutek po stracie bliskiej osoby szybko zacierają się w pamięci, lecz niejednokrotnie zdjęcia z tego dnia pomagają w przeżywaniu żałoby. Pozwalają przypomnieć sobie okoliczności, przybyłych gości, a także przeżyć te chwile jeszcze raz po jakimś czasie, kiedy emocje już opadną.  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 799 zł - Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Zaufaj profesjonaliście, bo zabawa studniówkowa to niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i pamiątka, która zostanie z Wami na lata.  
Pokaż więcej

Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Agnieszka | 25 sierpnia 2023

sesja ślubna

Polecam z czystym sumieniem tego Faceta! Profesjonalista w każdym calu! Dbałośc o każdy, nawet najmniejszy szczegół! Potrafi uchwycic okiem świetne ujęcia. Nie tylko te pozowane, ale również te z zaskoczenia. Czuliśmy się w jego towarzystwie komfortowo. Przesympatyczny gość! Zarówno my jak i Nasi goście byliśmy zachwyceni jego zdjęciami :) Świetny kontakt przed, w trakcie i po weselu. Szybka realizacja zdjęc. Robiliśmy u niego też sesje narzeczenska i po ślubna i za każdym razem byliśmy tak samo zachwyceni zdjęciami. Na pewno jeszcze do niego wrócimy :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Aneta | 24 czerwca 2023

sesja ślubna

Pan Grzegorz to super osoba, zawsze był tam gdzie powinien, bardzo dyskretny, miły, uprzejmy i słucha życzeń panstwa mlodych przy czym ma mega fajne pomysły na zdjecia, jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy go polecic Napewno uwieczni ten wspaniały dzień tak byśmy byli z tego zadowoleni Super pozdrowienia dla Pana Grzesia 🙂
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Maja | 12 stycznia 2023

sesja ślubna

Mieliśmy przyjemność współpracować z Grześkiem na trzech sesjach okołoślubnych, a wcześniej doświadczać jego pracy na ślubie znajomych - za każdym razem panowała ogromnie profesjonalna atmosfera, a jednocześnie Grzegorz umie ośmielić modeli przed kamerą, dorzucić własne sugestie, nadal będąc niezmiernie elastycznym i otwartym na nowe propozycje. W efekcie mamy mnóstwo przepięknych pamiątek, które w całości oddają atmosferę każdego wydarzenia i są po prostu w naszym stylu. Polecam najmocniej!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Laura | 11 sierpnia 2022

sesja ślubna

Bardzo polecam współpracę z Grzegorzem! Myliśmy wspólnie sesję narzeczeńską, w czasie ślubu i po ślubie. Pełen profesjonalizm szybki kontakt i przepiękne zdjęcia! Ma głowę pełna pomysłów ale też realizuje nasze wizje artystycznych zdjęć, naprawdę pierwsza klasa! Dziękujemy!! :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Gosia | 31 lipca 2022

sesja ślubna

Rewelacyjny, zaangażowany, profesjonalny, zabawny, towarzyski, spontaniczny fotograf! Bez najmniejszych wątpliwości będziemy polecać Grześka wszędzie, gdzie się da, bo takiego specjalisty ze świecą szukać :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marek | 12 marca 2022

sesja ślubna

Grześka jako fotografa można polecić bez najmniejszych wątpliwości! Zdjęcia (w naszym przypadku ślubne) są… zapierające dech w piersiach, absolutnie wspaniałe!!! Grzesiek, dziękujemy Tobie bardzo mocno – bo te zdjęcia to Twoja zasługa, to Ty wycisnąłeś z nas „maksa”, znalazłeś te wszystkie ujęcia, miałeś same dobre pomysły, uchwyciłeś chwilę i dlatego tak wyszliśmy tak super :) Na pewno wszystko to jest dla nas ogromną pamiątką – na całe życie. Każda z sesji, każdy kadr z wesela, ślubu… Dziękujemy! A wszystkim niezdecydowanym – polecamy :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ula | 29 września 2021

sesja ślubna

Jestem przeszczęśliwa, że to właśnie Grześka wybraliśmy na naszego fotografa ślubnego. Jest on osobą bardzo przystępną. Tak naprawdę świetny kontakt nawiązaliśmy już od pierwszej rozmowy. W trakcie sesji umie wprowadzić luźną atmosferę, dzięki czemu nawet nie wiesz kiedy zaczynasz się uśmiechać do obiektywu ;) Grzesiek zdecydowanie wie co robi - dobór miejsca, wykorzystanie światła, podpowiedzi jak mamy się ustawić. To wszystko sprawiło, że zdjęcia wyszły przepiękne, a reportaż ślubny i sesja narzeczeńska przerosły nasze oczekiwania! Zdecydowanie polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ewa i Filip | 24 września 2021

sesja ślubna

Współpraca z Grześkiem była wspaniała - jest człowiekiem uprzejmym, profesjonalnym, pomysłowym i przede wszystkim zna się na swojej pracy. Uchwycił wszystkie najważniejsze momenty na naszym ślubie i weselu. Zdjęcia przepiękne! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie Ciebie. Polecamy wszystkim którzy pragną mieć zdjęcia jak z bajki! :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Asia | 22 sierpnia 2021

sesja ślubna

Kontakt z Grzegorzem idealny :) bardzo profesjonalny oraz co ważne potrafiący wtopić się w tłum fotograf :) w najważniejszych momentach zawsze obecny wiec z całego serca polecam :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marcin | 03 sierpnia 2021

sesja ślubna

Jeśli szukacie prawdziwego profesjonalisty, który do swojej pracy podchodzi z pasją i sercem to Grzesiek jest najlepszym wyborem! Widać, że kocha to co robi, a efekty jego pracy są naprawdę niezwykłe. Poza tym to niezwykle miły i wyrozumiały człowiek :) My korzystaliśmy z jego usług podczas naszego ślubu i wesela, a wcześniej podczas sesji narzeczeńskiej i możemy go polecić każdemu, kto szuka świetnego fotografa :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Justyna | 20 listopada 2020

sesja ślubna

Nasz wielki dzień był 24 października 2020 r. Byliśmy pierwszym „rzutem” nowożeńców, którym rząd na skutek obostrzeń przy drugiej fali Covidu zakazał organizacji wesel. W naszym przypadku czerwona strefa uniemożliwiła również ugoszczenia najbliższych przy wspólnym obiedzie. Z Grześkiem przyszło nam współpracować w niezwykle trudnych i niepewnych czasach. Niemniej jednak na każdym etapie było pełne wsparcie i zrozumienie. Każdy kontakt, był pełen wyrozumiałości i podnoszenia na duchu, za co bardzo dziękujemy. Ponadto jego rady były bardzo pomocne w wielu stresujących chwilach już w dniu ślubu. Praca Grześka jest wspaniała – jako fotograf był wręcz niezauważalny. Otworzyłam album i moja pierwsza myśl była: „kiedy on zrobił te zdjęcia?!” Dyskrecja w 100%. Oprócz tego zdjęcia robione dwoma aparatami, które Grzesiek miał zawieszone na barkach – manewrował nimi z niebywałą lekkością. Żartowaliśmy potem, że był jak Wiedźmin, z tym że atrybutem Grześka są właśnie te aparaty, a nie miecz :D Same zdjęcia w mojej ocenie zasługują na miano wybitnych. Ten człowiek ma dar utrwalania momentów, zdjęcia aż kipią emocjami: miłością, wzruszeniem, szczęściem. Każde zdjęcie ma jakąś swoją historię, którą znamy tylko my, a która wywołuje śmiech, czy wzruszenie. Wspomnienia wróciły z wielką mocą podczas przeglądania galerii. Z całego serca polecam usługi Grześka. To jest właściwy człowiek, na właściwym miejscu. On po prostu WIE. Wie gdzie stanąć, wie kiedy będzie warty utrwalenia moment, wie jak zrobić zdjęcie tak, żeby było najlepsze. Fenomenalna praca. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała skorzystać z usług fotografa, to nie muszę szukać, bo już znalazłam najlepszego. Grzesiek – dziękujemy!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Alina Broniszewska | 12 listopada 2020

sesja ślubna

Gorąco polecam współpracę z Grzegorzem! Świetny kontakt, doskonałe podejście i co najważniejsze fantastyczne zdjęcia:) Wszystkie sugestie, podpowiedzi i spostrzeżenia okazały się bardzo trafne i podniosły walory fotografii - ma facet doświadczenie i jest kreatywny. Zwraca uwagę na szczegóły, detale dzięki czemu cały reportaż ślubny jest spójny i doprecyzowany. Widać, ze wkłada w prace mnóstwo serca, jest to Jego pasja i dąży do osiągnięcia najlepszego efektu. Wielokrotnie podczas współpracy poratował nas pomocna dłonią, wsparciem czy gestem. Nie mogliśmy trafić lepiej ????
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Hania | 11 maja 2020

sesja ślubna

Chciałabym bardzo podziękować Ci Grzesiu za Twój wspaniały wkład w nasz dzień, za to, że uwieczniłeś wszystkie te ważne chwile, momenty, a nawet te detale, o których nie pomyślałam. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za każdą wskazówkę, za każde słowo, które rozluźniało i wywoływało nieprzymuszony uśmiech na zdjęciach. Od zawsze podziwiam Twoją pracę i w chwili, w której postanowiliśmy urządzić wesele, wiedziałam, że nie chcę nikogo innego, że chcę żebyś to Ty był tą osobą po drugiej stronie obiektywu, która uwieczni ten ważny dla nas dzień. Grzesiu Dziękuję :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Lidia | 11 maja 2020

sesja ślubna

Grzesiek był z nami w dniu naszego ślubu. Dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę.Zdjęcia niesamowicie oddają atmosferę. Z całego serca polecam jego usługi, jest a jakby go nie było i robi świetną robotę!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Karolina | 06 maja 2020

sesja ślubna

Świetny profesjonalista, który wie co i jak robić. Zachowywał sie jak cień i był praktycznie niezauważalny podczas wesela. Duże poczucie humoru sprawiło, że czuliśmy się swobodnie, a zdjęcia które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecamy, szczególnie w pakiecie z kamerzystą. Dziękujemy - Karolina & Przemysław
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Sara | 06 maja 2020

sesja ślubna

Żeby być dobrym fotografem nie wystarczy drogi, fajny sprzęt. Dobry fotograf jest obdarzony instynktem łowcy - łowcy uśmiechów, łez wzruszenia, wszystkich emocji, które towarzyszą nam w wyjątkowych chwilach. To ktoś, kto czai się gdzieś w okolicy, żeby uchwycić te najpiękniejsze, ale i najzabawniejsze momenty. A Grzesiu w tej kategorii osiągnął niekwestionowane mistrzostwo świata! Dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami, za to, że włożyłeś w swoją pracę całe serducho i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziesz nam towarzyszył podczas wielu wyjątkowych chwil, które z pewnością mamy przed sobą! Sara i Łukasz <3
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Agnieszka B. | 09 kwietnia 2020

sesja z chrztu

Dziękujemy za cudowną pamiątkę! Grzesiek doskonale odnalazł się w Kościele, uchwycił wszystkie ważne momenty i te, które nam umknęły a były niezwykle urocze - dzieci z rodziny bawiące się w nawach kościoła. Z imprezy mamy mnóstwo super fotek! Rodzina jest zachwycona, Babcie wzruszone pamiątką z najmłodszym wnukiem w objęciach. Polecam z całego serca; za efekty pracy, za podejście i przemiłą współpracę, podczas której czuliśmy, że wszystkie nasze oczekiwania są spełniane.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane