logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marzena Mróz fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem od 4 lat ale fotografuje od 9 roku życia. W pomiędzy czasie ukończyłam szkołę fotograficzną i zostałam zawodowym Fotografem. Tam doszlifowałam swoje umiejętności w zakresie fotografii mody, architektury, rekalamy, a najbardziej fotografi portretowej. Zapraszam do mojego Portfolio
Logo
Marzena Mróz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1590 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
Sesja podstawowa 1590 zł;

W tym szczególnym dla Państwa dniu jestem z wami od samego początku. Fotoreportaż obejmuje przygotowania Pani i Pana młodego, błogosławieństwo, kościół, plener (w tym samym lub innym dniu nie ograniczony czasowo), zabawa do późnych godzin wieczornych, zdjęcia grupowe. W tej ofercie otrzymujecie 1x Album tradycyjny lub foto-książkę 30 x 30 cm, wszystkie zdjęcia i prezentacja na 2 x DVD.

Sesja profesjonalna 2500 zł:

W tym szczególnym dla Państwa dniu jestem z wami od samego początku. Fotoreportaż obejmuje przygotowania Pani i Pana młodego, błogosławieństwo, kościół, plener (w tym samym lub innym dniu ), zabawa do późnych godzin wieczornych, zdjęcia grupowe. ok 120 szt odbitek w dużym albumie + 2 albumy dla rodziców tradycyjnym albumie lub foto-książek: 1 Album 30 x 23 cm i 2x 20 x 15 cm Wszystkie zdjęcia wykonane w tym dniu przekazuje wam na PenDrive i DVD z prezentacją w FULL HD w okładkach personalizowanych.

Sesja MINI 600 zł:

bez limitu czasowego wyjazd w kilka miejsc plenerowych. 30 szt starannie wyselekcjonowanych odbitek w skórzanym albumie tradycyjnym lub foto-książce. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
PAKIET PODSTAWOWY
Zdjęcia w kościele oraz w restauracji lub w domu, zdjęcia z księdzem w kościele, z rodzicami , chrzestnymi , babciami itp.w ustawionym plenerze.
około min 200 zdjęć przekazanych na płycie DVD (zdjęcia w pełnej rozdzielczości, po wstępnej obróbce graficznej)
30 najlepszych fotografii, wybranych przez klienta, wydrukowanych w postaci fotoksiążki – twarde kartki, 20 stron lub albumu tradycyjnego – 30 stron (zdjęcia poddane pełnej, autorskiej obróbce graficznej oraz retuszowi)
czas trwania sesji 3-5 godziny
 
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
 
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
 
Fotografia studyjna cena: 200 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
 
Usługi postprodukcyjne cena: 9 zł - Marzena Mróz
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane