logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Pogorzelska Studio fotograf reklamowy

O mnie

Studio Pogorzelska oferuje znakomitej jakości usługi fotografii reklamowej, w tym fotografię produktową (packshoty) oraz obróbkę zdjęć i retusz zdjęć. Posiadamy bogate doświadczenie w branży oraz szereg stałych klientów, którymi są firmy usługowe, produkcyjne oraz sklepy internetowe i stacjonarne. Nasze usługi prowadzimy na terenie małopolski oraz całej Polski. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.
Logo
Pogorzelska Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 100 zł - Pogorzelska Studio
Pakiet 1
Fotografia reklamowa w postaci zdjęć produktów, czyli packshotów. Są to znakomite zdjęcia produktów, w wersji papierowej lub elektronicznej. Fotografia produktowa ma to do siebie, że przedstawia sie wszystkie najlepsze cechy produktu. Muszą być pokazane jak najlepiej. Nasze Studio posiada duże doświadczenie w tym zakresie, zatem chętnie zrealizuje dla Was takie działania. Zapraszamy do kontaktu z nami. 
Fotografia komercyjna cena: 100 zł - Pogorzelska Studio
Pakiet 1
Studio Pogorzelska to również fotografia komercyjna w postaci fotografii biżuterii, fotografii produktowej, fotografii reklamowej, obróbka zdjęć, packshoty, retusz fotografii, retusz zdjęć, zdjęcia biżuterii w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług juz teraz. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane