logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Krzysztof Kowalczyk. Fotografią interesuję się od kilkunastu lat. Najbardziej fascynuje mnie fotografia ludzi. Zapraszam na stronę www.foto-kowalczyk.pl do działu GALERIA gdzie możecie obejrzeć przykładowe zdjęcia z reportaży ślubnych, fotografii dziecięcej i inne. żywam profesjonalnego sprzętu marki Nikon: * lustrzanka cyfrowa Nikon D700 (pełna klatka) * lustrznaka cyfrowa Nikon D80 (format DX - aparat zapasowy) * obiektyw Nikkor 24-70 2.8 * obiektyw Nikkor 50 1.4 * obiektyw Nikkor 85 1.8 * obiektyw Sigma 10-20 * lampa błyskowa SB800 Posiadam legitymację wydaną przez Kurię niezbędną od wykonywania zdjęć podczas uroczystości w obiektach sakralnych.
Logo
FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 550 zł - FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk
Pakiet 1
- PAKIET SREBRNY I
- błogosławieństwo u Panny Młodej, przejazd do kościoła ("bramki"), krótki plener przy kościele, uroczystość zaślubin w kościele, życzenia. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 40 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 4 godz.)
- PAKIET SREBRNY II
- krótki plener przy kościele, uroczystość zaślubin w kościele, życzenia, przejazd do domu weselnego, powitanie pary młodej na sali, pierwszy taniec. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 40 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 4 godz.) 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 160 zł - FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk
Pakiet 1
Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej
Msza
Plener
Przyjęcie 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 170 zł - FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk
Pakiet 1
Przygotowania
Msza
Plener
Przyjęcie 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 60 zł - FOTOGRAFIA Krzysztof Kowalczyk
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane