logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marcin Mituś fotograf ślubny

O mnie

Fotografuję ... Piszę światłem ... Kocham to co robię ... Fotografia to moje uspokojenie i odpoczynek ... Moja inspiracja ... Moja pasja ... a tak w ogóle ... Zajmuję się fotografią portretową, ślubną, przyrodniczą oraz reporterską. Staram się dostrzec to co pomijane przez ludzkie oko na co dzień ... Moje osiągnięcia i doświadczenie: - posiadam upoważnienie do fotografowania ślubów i uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Metropolitarną w Przemyślu - drugie wyróżnienie w konkursie Krakowskich Zakładów Automatyki S.A. 2009r. - http://www.kza.krakow.pl/info,konkurs,29.htm - udział w konkursach "Tylko jedno zdjęcie" 2009 oraz III i IV Edycja Więcej


Logo
Marcin Mituś   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
W ramach fotografii ślubnej oferuję:

- reportaż z przygotowań do ślubu wraz z błogosławieństwem
- reportaż z liturgii ślubnej w kościele lub USC
- reportaż z uroczystości weselnej do oczepin
- sesja plenerowa (w tym samym dniu, bądź w dniu umówionym, bez względu na cenę). Proponuję szeroki zakres od eleganckich sesji po zwariowane plenery (supermarket, boisko, hangary, stacja kolejowa i każde miejsce które zaproponuje lub zgodzi się Para Młoda)
- zapis ok 600 zdjęć jako pliki cyfrowe w pełnej rozdzielczości na nośniku DVD - 5 sztuk (Jeden komplet dla Państwa Młodych, 2 komplety dla rodziców, pozostałe 2 komplety można udostępniać gościom weselnym.)
- prezentacja wybranych zdjęć z podkładem muzycznym na nośniku DVD (moja przykładowa prezentacja w linku) www.youtube.com/v/YiFi3WM377w
- dodatkowo otrzymacie Państwo fotoksiążkę ślubną w rozmiarze 30x30 cm i dwie fotoksiążki ślubne 20x20 cm.
- istnieje możliwość stworzenia internetowej galerii zdjęć, którą będziecie mogli Państwo zaprezentować swojej rodzinie i znajomym na całym świecie.

Posiadam uprawnienie do fotografowania ślubów i uroczystości kościelnych, wydane przez Kurię Metropolitarną w Przemyślu. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotograficznej. Proponuję Państwu profesjonalne sesje fotograficzne z zakresu: portret, beauty, fashion, glamour, akt, bielizna, strój kąpielowy - w studiu. Tematyka sesji i czas wykonania zdjęć do uzgodnienia. Współpracuję z wizażystką.

Z całej sesji otrzyma Pani/Pan ok 30 zdjęć starannie wyretuszowanych.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 200 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Marcin Mituś
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane