logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Nivelis - Fotografia fotograf aktu

O mnie

Fotograf z ponad 10 letnim doświadczeniem. Najwyższej jakości sprzęt, profesjonalna ekipa, wiele różnych strojów i dodatków. Możliwość zakupu sesji jako prezent w formie eleganckiego vouchera. Oferujemy także wydruk i oprawę zdjęć
Logo
Nivelis - Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia aktu cena: 480 - 1500 zł - Nivelis - Fotografia
Pakiet 1
Sesja akt artystyczny, nagość zakryta, akt stylizowany. Sesja w naszym kameralnym studiu fotograficznym na warszawskiej Pradze lub plenerze. Czas trwania ok. 2-3 godzin. Czas postprodukcji do 10 dni roboczych po zakończeniu sesji. Klient otrzymuje 5 zdjęć wyretuszowanych. Wybór zdjęć do retuszu na podstawie przesłanych miniatur. Możliwość zamówienia retuszu dodatkowych zdjęć z sesji i wydruku zdjęć. Warszawa korzystny dojazd - Białołęka, Praga, Targówek. Cena zależna od wybranego pakietu, czasu trwania sesji i ilości zdjęć.  
Pakiet 2
Pakiet premium, apartament, wizaż, wydruk zdjęć, biżuteria, dodatki 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 580 - 1500 zł - Nivelis - Fotografia
Pakiet 1
Sesja ciążowa w naszym kameralnym studiu fotograficznym na warszawskiej Pradze. Możliwość zorganizowania sesji w domu u klienta lub plenerze. Możliwość zorganizowania sesji z ciekawymi strojami i rekwizytami. Czas trwania ok. 2-3 godzin. Czas postprodukcji do 10 dni roboczych po zakończeniu sesji. Klient otrzymuje 5 zdjęć wyretuszowanych. Wybór zdjęć do retuszu na podstawie przesłanych miniatur. Możliwość zamówienia retuszu dodatkowych zdjęć z sesji i wydruku zdjęć. Warszawa korzystny dojazd - Białołęka, Praga, Targówek. Cena zależna od wybranego pakietu, czasu trwania sesji i ilości zdjęć.  
Pakiet 2
Pakiet premium, wizaż z ułożeniem włosów, umeblowane studio lub apartament, wydruk zdjęć, itd. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane