logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Creative Film fotograf ślubny

O mnie

Istniejemy na rynku od 2002 roku i rzetelnie, zgodnie z Państwa sugestiami i wyobrażeniami, utrwalamy w postaci fotografii, filmu, momenty wzruszeń, radości i zabawy, a naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do Państwa życzeń. Jesteśmy parą zarówno w pracy jak i w życiu. Uzupełniamy się wzajemnie i rozumiemy bez słów, by przygotować dla Was reportaż ślubny. Oprócz pasji posiadamy również umiejętności i markowy sprzęt wysokiej klasy. Posiadamy upoważnienie pozwalające na wykonywanie zdjęć i filmów podczas celebracji liturgicznych. Pracujemy tam, gdzie nas zaprosicie... W dużych miastach i małych wsiach, w imponujących katedrach, jak i małych, przytulnych Więcej
Logo
Creative Film   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3600 zł - Creative Film
Pakiet 1
Od lat realizujemy zlecenia wideofilmowania i fotografowania uroczystości weselnych. Dzięki dużemu i stale rosnącemu doświadczeniu stale udoskonalamy swoje usługi. Klientów zdobywamy dzięki rekomendacji zadowolonych nowożeńców. Oferujemy trzy wersje usług: fotograf, kamerzysta lub fotograf i kamerzysta. Bogate doświadczenie pozwala nam sprawnie pracować podczas tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia. Zapewniamy wysoką jakość zdjęć i filmu. Film oferujemy w jakości FULL HD na Blu Ray oraz w rozdzielczości standardowej na DVD. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane