logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

fotorek.pl fotograf ślubny

O mnie

Pisać o sobie i chwalić się nie będę. W fotografii najważniejsze są uchwycone kadry. To one powinny świadczyć o fotografie. Zapraszam serdecznie na stronę fotorek.pl
Logo
fotorek.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - fotorek.pl
Pakiet 1
Jeżeli chodzi o sztukę jaką jest fotografia to powinna ona bronić się sama. Najlepiej obejrzeć nasze prace na stronie www.fotorek.pl i wyrobić sobie zdanie. Jeżeli chodzi o nasze podejście do klienta to jest ono w pełni profesjonalne, szanujmy się na wzajemnie bawiąc się przy tym dobrze. Czas ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka, są to chwile które pragniemy później po latach mile wspominać choćby na fotografiach i aby tak się stało trzeba do tego miłej i dobrej współpracy między Państwem Młodych i fotografem. Zapraszamy serdecznie. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - fotorek.pl
Pakiet 1
 
Fotografia chrztu cena: 500 zł - fotorek.pl
Pakiet 1
 
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł - fotorek.pl
Pakiet 1
 

fotorek.pl fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marta | 03 września 2019

sesja ślubna

Fotograf oddany bez reszty swojej pracy i pasji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pracy jak i podejścia do nas. Byliśmy bardzo zestresowani całą uroczystością, martwiłam się jak wyjdę w związku z tym na zdjęciach. Efekt końcowy cudny, jesteśmy mega zadowoleni. Fotograf Arek wiele nam doradził i pomógł. Ma serce na dłoni. Serdecznie POLECAMY !!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Eryk | 01 kwietnia 2019

sesja studniówkowa

Fotograf z pełnym profesjonalizmem. Kapitalna robota, która sprawia, że z przyjemnością powracam wciąż do każdej chwili spędzonej na studniówce. Z każdego zdjęcia biją ciepłe emocje, tak jak i od samego fotografa. Człowiek z wielkim sercem, serdeczny, uśmiechnięty, profesjonalista. Polecam serdecznie każdemu.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane