Logo
O mnie

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej przeze mnie oferty fotografii ślubnej. Niezwykły reportaż jaki mam do zaoferowania przez długie lata stanowić będzie niezastąpioną pamiątkę, przywołującą wspomnienia chwil przepełnionych emocjami, wzruszeniem i szczęściem. Zadaniem tego rodzaju fotografii jest przenieść wszystkie najważniejsze momenty niezwykłego dnia zaślubin na papier i sprawić, że nigdy nie zostaną zapomniane. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej, na której odnajdziecie Państwo galerię przykładowych zdjęć oraz proponowaną przeze mnie ofertę.

Tomasz Rajs - Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1999 zł
Pakiet 1 cena: 1999 zł
Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej przeze mnie oferty fotografii ślubnej. Niezwykły reportaż jaki mam do zaoferowania przez długie lata stanowić będzie niezastąpioną pamiątkę, przywołującą wspomnienia chwil przepełnionych emocjami, wzruszeniem i szczęściem. Zadaniem tego rodzaju fotografii jest przenieść wszystkie najważniejsze momenty niezwykłego dnia zaślubin na papier i sprawić, że nigdy nie zostaną zapomniane.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej, na której odnajdziecie Państwo galerię przykładowych zdjęć oraz proponowaną przeze mnie ofertę.

Cena 2200 zł obowiązuje na sezon 2016 i obejmuje reportaż ślubny, sesję plenerową innego dnia oraz fotoksiążkę/fotoalbum lub album tradycyjny o wartości do 400 zł.

Pozdrawiam i zapraszam!
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1000 zł
Pakiet 1 cena: 1000 zł
 
Fotografia portretowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Oferuję również sesje portretowe oraz narzeczeńskie.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Zapraszam również na sesję ciążowe 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane