logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mateusz Zaczkiewicz fotograf ślubny

O mnie

Mateusz - Fotograf, Tarnowianin urodzony w 1987 roku. Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku. Podczas okresu studiów w Szkole Kreatywnej Fotografii nabyłem cennych umiejętności z zakresu fotografii mody, portretowej, dokumentalnej czy reportażowej. Bardzo intrygujący był również czas spędzony w fotograficznejciemni, a poznawanie sekretów tradycyjnej fotografii Więcej


Logo
Mateusz Zaczkiewicz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1900 - 2500 zł - Mateusz Zaczkiewicz
Pakiet 1
Pakiet PODSTAWOWY zawiera reportaż zdjęciowy od Błogosławieństwa, do Oczepin włącznie(ok godz 1:00). Otrzymują Państwo minimum 400 zdjęć cyfrowych(jpeg) na płycie DVD lub PenDrive. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce. Dodatkowo otrzymujecie pakiet 100 Odbitek w rozmiarze 15x23cm w gustownym opakowaniu. Plener realizowany jest w dniu ślubu, lub innym dogodnym terminie, bez dodatkowych opłat. Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty transportu. 
Pakiet 2
Pakiet STANDARDOWY Z ALBUMEM zawiera reportaż zdjęciowy od Przygotowań, do Oczepin włącznie(ok godz 1:00). Otrzymują Państwo minimum 450 Zdjęć Cyfrowych(jpeg) na płycie DVD lub PenDrive. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce. Dodatkowo otrzymujecie pakiet 100 Odbitek w rozmiarze 15x23cm wklejonych do Albumu 30x30cm/100stron. Plener realizowany jest w dniu ślubu, lub innym dogodnym terminie, bez dodatkowych opłat. Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty transportu. 
Pakiet 3
Pakiet STANDARDOWY Z FOTOKSIĄŻKĄ zawiera reportaż zdjęciowy od Przygotowań, do Oczepin włącznie(ok godz 1:00). Otrzymują Państwo minimum 450 Zdjęć Cyfrowych(jpeg) na płycie DVD lub PenDrive. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce. Dodatkowo otrzymujecie pakiet 100 Odbitek w rozmiarze 15x23cm w gustownym opakowaniu, oraz Fotoksiążkę 30x30cm/40 stron. Plener realizowany jest w dniu ślubu, lub innym dogodnym terminie, bez dodatkowych opłat. Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty transportu. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane