logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bartłomiej Zegadło fotografia ślubna fotograf ślubny

O mnie

Zawód: fotograf ślubny Specjalizuje się w reportażu ślubnym zahaczając o formę dokumentalną, nie ingeruję w rzeczywistość nie ustawiam a obserwuję i fotografuję. Cenię współpracę z osobami która same wiedzą czego chcą.
Logo
Bartłomiej Zegadło fotografia ślubna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 900 - 3500 zł - Bartłomiej Zegadło fotografia ślubna
Pakiet 1
Fotografia ślubna to nie zbiór zdjęć to zbiór emocji, momentów, koloru, światła który tworzy niepowtarzalną całość w formie reportażu fotograficznego. Jeśli szukacie tych emocji związanych z fotografią zapraszam do kontaktu w celu poznania pełnej oferty która uzależniona jest od bardzo wielu czynników i która dopasowywana jest do Waszych potrzeb. Najczęściej pracuję na terenie Krakowa i Małopolski ale z chęcią ponownie odwiedzę inne miasta. 
Pakiet 2
Zapraszam na sesję plenerową innego dnia niż dzień Waszego ślubu. W luźnej atmosferze i 2 wybranych lokalizacjach. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 700 zł - Bartłomiej Zegadło fotografia ślubna
Pakiet 1
Sesja aktu w klasycznej czarno-białej formie będzie piękną pamiątka. Bez sztuczności, bez krępacji w nastrojowych wnętrzach lub studio decyzja w jakiej formie sesja zostanie zrealizowana zależy od Naszego pomysły.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane