Logo
O mnie

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali” - Don McCullin Sztuką w fotografii jest to, aby w sposób niepowtarzalny, a zarazem prosty uchwycić całe naturalne piękno oraz potencjał chwili. To autentyzm bowiem ma moc wzruszania ludzi. Kieruję się tą zasadą w trakcie tworzenia każdej fotografii. Gwarantujemy profesjonalizm, niezapomnianą atmosferę oraz zdjęcia, z których płyną emocje. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na stronie internetowej http://przemyslawmroczek.pl

Fotografia Przemysław Mroczek KONTAKT

Opinie klientów

Agata i Rafał

02 sierpnia 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Fotografa na nasz ślub znalazłam przeszikując portale o tematyce związanej z tym wydarzeniem.Wybór był przypadkowy a trafiłam w dzisiątke. Przemek zrobił nam napradę dużą niespodziankę,bo zdęcia wyszły o wiele. lepiej niż się spodziewaliśmy. Sesja w plenerze to także miłe zaskczenie. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z Przemkiem i polecamy Jego usługę.

Dorota i Paweł

16 stycznia 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Z wyborem fotografa na sesję ślubną nie mięliśmy problemu - wiedzieliśmy, że będzie to Przemek :) Naszym zdaniem jest najlepszy!!!! Bardzo miło wspominamy współpracę z Przemkiem - atmosfera sesji była bardzo wesoła :D Nasza rodzina, znajomi i my sami jesteśmy zachwyceni efektem. To wspaniała pamiątka na lata! Dziękujemy Przemku! Serdecznie polecamy!

J.K. MRL

10 stycznia 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Witamy :D Wszystkich którzy tu zaglądają aby się dowiedzieć co nieco o Przemysławie Mroczku... Jest to człowiek bardzo skromny, sympatyczny, pomysłowy, o wielkim talencie, który kocha to co robi. Potrafi zmotywować, zaangażować każdą parę do współpracy. Nawet jak nie lubisz robić sobie zdjęć. Dzięki swojej pracy prawie cały dzień który spędziliśmy razem upłynął nam bardzo miło. Minęło już ponad pięć lat od tego dnia a gdy spoglądamy na te zdjęcia jesteśmy pod jeszcze większym wrażeniem... Nasi znajomi, rodzina są zachwyceni przeglądając zdjęcia w albumie i oglądając PREZENTACJĘ która była dla nas wielką niespodzianką. Naprawdę warto, polecamy tego człowieka jak fotografa w tych wyjątkowych chwilach :D

Aneta i Jakub

09 stycznia 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Przemek uchwycił na zdjęciach jeden z piękniejszych dni naszego życia - ślub. Wspaniała pamiątka za dobrą cenę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całej współpracy i efektu końcowego. Serdecznie polecamy !

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane