Logo
O mnie

Jest wiele chwil w życiu, które chcielibyśmy zachować w naszej pamięci. Najlepszym na to sposobem są fotografie. Zatrzymują te ważne, emocjonujące, szczęśliwe chwile do końca naszego życia. Jeśli chcielibyście bym zajął się uwiecznieniem Waszych chwil, to proszę o kontakt. Od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną, okolicznościową, rodzinną i portretową. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie, co w połączeniu z moimi umiejętnościami daje rewelacyjne efekty. Więcej do sprawdzenia na mojej stronie: www.fotoza.pl lub www.facebook.com/fotokontrasty

Grzegorz Zach Fotografia---> www.fotoza.pl KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 900 - 2900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Moją ofertę podzieliłem na 4 pakiety, które można dowolnie modyfikować poprzez odjęcie lub dokupienie dodatkowych usług, np. sesje plenerowe nad morzem lub w górach, zagraniczne, fotoalbumy, fotoksiążki, itp


Zacznijmy od Pakietu I. Prosty tani i szybki. Obejmuje reportaż ze ślubu w Kościele, Cerkwi, USC, krótką sesję plenerową w trakcie ślubu oraz do 2 godz zdjęć na przyjęciu weselnym. Otrzymujecie Państwo 150 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej oraz 20 zdj. w albumie na papierze.
W pakiecie otrzymujecie Państwo darmowy dojazd do 50 km od Białegostoku.


Więcej na www.fotoza.pl 
Pakiet 2 cena: 1600 zł
Pakiet II standardowy. Typowy pakiet obejmujący przygotowania Państwa Młodych, reportaż ze ślubu, zabawy weselnej do godz. 1.30 oraz 3 godzinnej sesji plenerowej organizowanej innego dnia.
W cenie Para Młoda otrzymuje 400 profesjonalnie obrobionych zdjęć zgranych na płytach DVD oraz skórzany album ze zdjęciami w wersji papierowej.
W pakiecie otrzymujecie Państwo darmowy dojazd na ślub do 100 km od Białegostoku.
Każde kolejne 10km to 5zł. Dojazd na plener dodatkowo płatny.

Więcej na www.fotoza.pl 
Pakiet 3 cena: 2200 zł
Rekomendowany pakiet III jest bardzo rozbudowaną wersją. Przygotowania zaczynają się już u kosmetyczki i fryzjera. Ponadto mamy pełen reportaż ślubny z wydłużoną sesją plenerową.
Para Młoda otrzymuje aż 500 profesjonalnie obrobionych zdjęć oraz cały materiał zdjęciowy bez obróbki przekazany na pendrive, a także powiększony album zdjęciowy.
W pakiecie otrzymujecie Państwo darmowy dojazd do 100 km od Białegostoku zarówno na ślub jak i sesję w plenerze. Każde kolejne 10km to 5zł.

Więcej na www.fotoza.pl 
Pakiet 4 cena: 2900 zł
Pakiet IV- najbardziej obszerny. Przygodę zdjęciową zaczynamy już na sesji narzeczeńskiej, gdzie mamy możliwość oswoić się ze sprzętem oraz wspólnie zapoznać. Oprócz pełnego reportażu ślubnego Para Młoda otrzymuje cały dzień zdjęć w plenerze, aż 600 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej i cały materiał zdjęciowy oraz skórzany album dla siebie i dwa mniejsze albumy jako prezent dla rodziców.
W pakiecie otrzymujecie Państwo darmowy dojazd aż do 200 km od Białegostoku zarówno na ślub jak i sesję w plenerze. Każde kolejne 10km to 5zł. Dojazd na sesję narzeczeńską dodatkowo płatny.

Więcej na www.fotoza.pl 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Cena za zdjęcia z chrztu zaczyna się od 250 zł. Oferta podzielona jest na kilka pakietów, które można sprawdzić na stronie www.fotoza.pl 
Fotografia chrztu cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Cena za zdjęcia z chrztu zaczyna się od 250 zł. Oferta podzielona jest na kilka pakietów, które można sprawdzić na stronie www.fotoza.pl 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Zdjęcia packshotowe, reklamowe, produktowe i aranżowane dla firm oraz osób indywidualnych.
Ponadto fotografia wnętrz lokali, mieszkań i domów.
Pełna oferta na stronie www.fotoza.pl 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Fotografia narzeczeńska. Zapraszam wszystkie pary.
W ramach poszerzania portfolio wykonam stosunkowo tanio zdjęcia.
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Fotografia dziecięca w domu, indywidualnie dla samego dziecka jak i dla całej rodziny. Zapraszam. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Oferta obejmuje zdjęcia portretowe indywidualne lub dla par w studio lub u Państwa w domu/ mieszkaniu. Zapraszam, cena od 100 zł. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Zapiszę na zdjęciu każdą historię i z każdej uroczystości rozpoczynając od setnych urodzin dziadka lub babci, brnąc poprzez zwykłe urodziny, osiemnastki, wieczory panieńskie i kawalerskie, aż po zwykłe proste spotkania. Cena? To zależy czego ode mnie oczekujesz. Napisz... 
Fotografia portretowa cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
Sesje portretowe indywidualne lub dla par w plenerze lub studio. Ceny już od 50 zł.
Więcej info na www.fotoza.pl 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 1500 zł
Pakiet 1 cena: 1500 zł
Zajmujesz się organizacją studniówki, połowinek, balu maturalnego lub innej imprezy.
Odezwij się do mnie, na pewno wspólnie zrobimy świetne zdjęcia. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane