logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl fotograf ślubny

O mnie

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zarezerwuj termin już dziś i zyskaj nawet do 10% upustu za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!
Logo
Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl
Pakiet 1
Poniżej znajdą Państwo przykładowe warianty cenowe usługi reportażu ślubnego z udziałem jednego fotografa ślubnego. (Istnieje możliwość, aby oprawa fotograficzna ślubu składała się również z dwóch fotoreporterów.) Działamy głównie na terenie Wielkopolski / Poznania, przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski. Istnieje możliwość indywidualnego sporządzenia wyceny dla klienta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Podane w cenniku ceny są cenami brutto. Powyższa oferta ma charakter informacyjny.


Pakiet "basic" 1600 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 250 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd + fotoksiążka, internetową galerię zdjęć.

Pakiet "standard" 2000 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 300 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron, internetową galerię zdjęć.

Pakiet "popular" 2500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie. Otrzymują Państwo 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron , internetową galerię zdjęć.


Pakiet "premium" 3900 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie + sesja narzeczeńska. Otrzymują Państwo ok 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, album drukowany w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć.


Pakiet "v-popular" 4500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez fotografa i kamerzystę z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie. Otrzymują Państwo ok 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, film ok 45 minut + teledysk, fotoksiążka w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć.

Pakiet "v-premium" 5500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez fotografa i 2 kamerzystów z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie. Otrzymują Państwo ok 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, film ok 60 minut + teledysk, fotoksiążka w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć.

Opcje dodatkowe

- animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
- Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
- Fotografie/filmowanie z drona: 900 zł

Wystawiamy fakturę


Zajrzyj na: www.fotoikony.pl
e-mail:[email protected]
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl
Pakiet 1
Więcej na: www.fotoikony.pl/sesje-ciazowe.html  
Pokaż więcej

Studio Fotoikony| www.fotoikony.pl fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

paulinchen | 22 grudnia 2017

sesja ślubna

Współpraca w pełni profesjonalna, Pan Piotr jest mistrzem w generowaniu przyjaznej, swobodnej atmosfery dzięki czemu zdjęcia, które robi emanują emocjami i uroczystą atmosferą bez sztucznej, teatralnej aury. Pan Piotr swietnie odnajduje się w nietypowej koncepcji ślubnej i potrafi wczuć się w klimant młodej pary. Jesteśmy bardzo wdzięczni za życzliwość i szczere zaangażownie pana Piotra - jest on prawdziwym pasjonatem! Gorąco polecam wszystkim!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Adrianna | 17 grudnia 2017

sesja ślubna

Piotr to świetny fotograf, który doskonale wczuł się w klimat naszego ślubu. Polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Julita i Tomek | 14 grudnia 2017

sesja ślubna

Z czystym sumieniem możemy polecić Piotra! Człowiek bardzo miły i sympatyczny! Zdjęcia zrobione przez Piotra są oryginalne i niepowtarzalne. Podczas sesji ślubnej ma dużo różnych pomysłów oraz doradzi tak aby zdjęcia wyszły jak najlepsze:) Polecamy w 100%.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Anna | 12 grudnia 2017

sesja ślubna

Piotr doskonale wie jak być niewidocznym i zrobić najpiękniejsze zdjęcia na świecie :). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i serdecznie polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ewa | 11 sierpnia 2017

sesja ślubna

Fotograf godny polecenia. Profesjonalnie i twórczo. Polecam
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Klientka | 18 sierpnia 2016

sesja portretowa

Fotograf godny polecenia - nie marnowałabym czasu na wpis, gdyby tak nie było. Bardzo udana współpraca, otwarty, komunikatywny chłopak z aparatem. Podczas sesji czułam się bardzo swobodnie, co zawdzięczam naprawdę miłej, przyjacielskiej atmosferze (na co dzień jestem dość skryta, więc przed sesją miałam opory, ale już od pierwszego zdjęcia przestałam się krępować). Fotograf kreatywny - miał wiele ciekawych pomysłów na zdjęcia, ale jednocześnie uwzględniał moje wskazówki i oczekiwania (a jestem osobą wymagającą, której trudno dogodzić). Sesja trwała kilka godzin - tak długo, aż nie zostały zrealizowane wszystkie moje pomysły - za to wielki plus, czułam, że facet wie co robi, naprawdę się przykłada, dba o klienta i chce, by ten był zadowolony. Fotki dostałam terminowo (pozytywnie zaskoczyło mnie, że nie musiałam na nie czekać całymi tygodniami). Ich jakość naprawdę super - głupio się przyznać, ale chyba po raz pierwszy się sobie podobam na zdjęciach. Wyszło tak lekko, naturalnie, niewymuszenie i z uśmiechem :) Szczerze polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

taktoja | 30 stycznia 2016

sesja okolicznościowa

Super zdjęcia, fajne pomysły ze strony Piotrka, był też bardzo otwarty na nasze propozycje i umiał do tego doradzić co i jak zrobić żeby fajnie wszystko wyszło. Bardzo miła współpraca. Szybko otrzymaliśmy zdjęcia, nie trzeba było się o nic prosić. Bardzo profesjonalnie, wszystkim polecam ;)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Adam | 26 stycznia 2016

sesja sportowa

Bardzo oryginalne podejście do pracy twórczej. Prace Piotra lekko balansują pomiędzy surowym realizmem a subtelnością scen dając obraz prosty i zrozumiały, przy jednoczesnym zachowaniu walorów artystycznych. Co do samego autora - jest osobą bardzo elastyczną i co ważne empatyczną - znakomicie potrafi się wtopić w otoczenie jednocześnie "wyciskając" ze scen to co piękne.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

GoldFishy | 26 stycznia 2016

sesja okolicznościowa

Bardzo miła współpraca, polecam :) Ze wszystkim można się dogadać, zaproponować własne pomysły i skonfrontować z pomysłami pana Piotra. Z realizacją także nie było żadnych problemów ani opóźnień. Wszystko załatwione profesjonalnie, zdjęcia super :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane