logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bungalo Wedding Photography fotograf ślubny

O mnie

Najważniejszym dla nas, jako fotografów, zadaniem jest wykonanie takiego reportażu ślubnego, który całkowicie spełni Wasze oczekiwania. Fotografia ślubna nie jest łatwym wyzwaniem. Wymaga doswiadczenia, kreatywności i umiejętności przewidywania. Dostrzegania tego czego zwykły obserwator nie jest w stanie zauważyć. Znalezienia się w takim miejscu, z którego wykonane ujęcie będzie najkorzystniejsze, a osoba fotografa pozostanie niemal "niezauważona". Na tak ważnym i niepowtarzalnym wydarzeniu, jakim jest Wasz ślub, fotoreporter nie może zawieść. Przyjmując zlecenie wykonania zdjęć dostosujemy się do Waszych życzeń i sugestii dotyczących Więcej
Logo
  • Gdynia i okolice
  • Ukryty+48 662 685 700
  • Ukrytywww.bungalowedding.com.pl/ , www.bungalophoto.com.pl
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/Bungalo-Wedding-Photography-484037638326452/?ref=bookmarks , https://www.facebook.com/BungaloPhotography?fref=ts
  • KONTAKT
Bungalo Wedding Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Pakiet 1

W skład pakietu wchodzą:

- zdjęcia podczas ceremonii zaślubin

- zdjęcia podczas ceremonii weselnej - 3h

- sesja plenerowa w dniu ślubu

- ozdobna płyta CD/DVD + 200 gotowych, obrobionych cyfrowo, zdjęć

- darmowa galeria zdjęć w internecie
​ 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Podstawowy pakiet od 500PLN. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Bungalo Photography to profesjonalne zdjęcia reklamowe oraz fotografia dla Twojej firmy. Służymy pomocą wszystkim tym, którzy oczekują na profesjonalnie wykonane zdjęcia reklamowe. Wykonujemy zdjęcia korporacyjne i portrety biznesowe, zdjęcia produktów, żywności, wnętrz. Dokumentujemy ważne wydarzenia firmowe i nie tylko firmowe. Dążąc do realizacji określonego zlecenia, zawsze przyświeca nam jeden cel - całkowite zadowolenie klienta. Właśnie dlatego już na następny dzień, po wykonaniu sesji zdjęciowej, otrzymujecie, Państwo, dostęp do Waszych fotografii na naszej stronie internetowej, z których, wedle swojego uznania, wybieracie te, najbliższe, Waszym oczekiwaniom. Kolejnym krokiem jest "doszlifowanie" wybranych fotografii i przekazanie gotowego produktu w uzgodnionym wcześniej terminie. Fotografujemy w siedzibie klienta, a jeśli zdjęcia tego wymagają - w studio, plenerze lub innej lokalizacji.

Otwarcie nowego salonu samochodowego, pokaz mody, konferencja firmowa czy koncert. Wszystkie te wydarzenia wymagają odpowied-niego udokumentowania, a prawidłowo wykonane zdjęcie pozwoli ukazać Wasz sukces szerszej rzeszy odbiorców dodając firmie prestiżu. Nie pozwól, aby to co osiągnąłeś pozostało bez echa. Sprawimy, że będziesz miał się czym pochwalić.


​Nasze zdjęcie na pewno będzie znakomitym narzędziem marketingowym do wykorzystania podczas targów, eventów promocyjnych czy konferencji. Takie działanie PR na pewno się opłaci . 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 500 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Fotografujemy wszelkie wydarzenia sportowe. Zapraszamy do naszego portfolio na www.bungalophoto.com.pl 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
- zapewniamy dodatki i ciekawą aranżację sesji

- 25 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce komputerowej, udostępnianych w formie cyfrowej oraz wydruki 15x25

- proszę przygotować 2-3 zestawy ubrań dla dziecka i pamiętajcie o zabraniu jego ulubionych zabawek

- możliwość realizacji sesji w studiu , w plenerze. 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 500 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Dobrze wykonane zdjęcie obiektu budowlanego wykorzystywane w reklamie podnosi wiarygodność firmy w oczach klienta poprzez podkreślenie walorów budynku. Spojrzenie na budynek z odpowiedniej perspektywy uwydatni wyjątkowość Waszej budowli wpływając korzystnie na Państwa wizerunek jako dewelopera, architekta, czy inwestora. Zainwestuj w Swój wizerunek. To się opłaca.

​Wykonujemy zdjęcia budynków mieszkalnych, hotelowych, biurowych i innych. Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Fotografujemy w dzień i w nocy. Możliwe niekonwencjonalne rozwiązania. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 10 zł - Bungalo Wedding Photography
Pakiet 1
Jesteś producentem, masz hurtownię lub sklep internetowy? Solidny packshot to podstawa handlu. Pokaż co sprzedajesz i zrób to profesjonalnie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane