logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Asfoto Studio Fotografii fotograf ślubny

O mnie

Nie wyobrażam sobie bycia tu gdzie jestem bez długiej i wyboistej drogi, którą sobie wybrałam. Wspaniały, a zarazem wymagający „jarosławski plastyk”, ciekawi ludzie i przyjaciele, studia artystyczne, poszukiwanie siebie, pozwoliły mi rozwinąć wrażliwość na piękno, otworzyć się na sztukę w każdej dziedzinie oraz uświadomiły kim jestem i co jest dla mnie ważne. Jestem niecierpliwa, uparta i zwykle robię to co sprawia mi przyjemność. Fotografia jest moim pomysłem nie tylko na twórczość, ale też na życie. Za jej pomocą chcę pokazać własne postrzeganie świata, emocji, wszystkiego co otacza nas fizycznie, niekiedy i metafizycznie. Więcej
Logo
Asfoto Studio Fotografii   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Asfoto Studio Fotografii
Pakiet 1
ASfoto to przyjazne i kameralne Studio Fotografii, które stworzyłam specjalnie dla Was, ceniących sobie profesjonalizm, kreatywność, jakość, ale przede wszystkim dobrą zabawę. Zajmuję się głównie fotografowaniem ludzi - zarówno w warunkach naturalnych, gdzie liczy się reporterski zmysł pozwalający uchwycić najbardziej unikalne momenty, jak i w trakcie aranżowanych sesji plenerowych, studyjnych i innych, gdzie liczy się sceneria i pomysł. Fotografuję dzieci, rodziny, kobiety, ale to fotografia ślubna zajmuje bardzo ważne miejsce w moim sercu. Pewnie dlatego, że jest bardzo emocjonująca i bardzo trudna.

Każde nowe wyzwanie traktuję indywidualnie i pragnę stworzyć niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Moje fotografie możecie obejrzeć na stronie internetowej www.asfoto.pl, znajdziecie mnie również na facebooku.

Odpowiem na każde pytanie, również telefonicznie i razem stworzymy ofertę idealną dla każdego z Was. W razie potrzeby połączenia foto i video zapewniam współpracę z profesjonalnym kamerzystą.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 170 zł - Asfoto Studio Fotografii
Pakiet 1
Asfoto to nowoczesne studio fotografii, które ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi zakładami fotograficznymi, z ich sztucznością i wymuszonym pozowaniem. Proponuję Wam sesje pomyślane i przygotowane indywidualnie dla każdego z Was. Oferuję nietuzinkowe, pełne humoru i zabawy, sesje z udziałem Waszych maluchów. Gwarantuję przyjazną atmosferę w kameralnym studiu, profesjonalny sprzęt oraz głowę pełna pomysłów. Zapewniam pełną aranżację sesji. Gwarantuję, że pomogę Wam w magiczny sposób zatrzymać czas i stworzyć wyjątkową historię rodziny zapisaną na niezwykłych fotografiach.

Sesja zdjęciowa jako niebanalny prezent? Dlaczego nie.
Oferuję możliwość zakupienia sesji zdjęciowej dla bliskiej osoby w formie oryginalnego Bonu Upominkowego.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej i do zapoznania się z pełną ofertą. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane