logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Gorlice fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to nasza pasja - dzielimy się nią z naszymi Klientami. Pracujemy głównie na terenie Małopolski ale z chęcią dojedziemy w dalsze zakątki naszego kraju (do uzgodnienia). Zapraszamy do kontaktu!
Logo
Fotografia Gorlice   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 1800 zł - Fotografia Gorlice
Pakiet 1
Min. 450 zdjęć: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, życzenia, odgrywki, pierwszy taniec, zabawa do oczepin włącznie + sesja plenerowa w dniu ślubu. Album zdjęciowy online w cenie. Pudełko z min. 50 odbitkami w formacie 15x21cm na papierze jedwab gratis.  
Pakiet 2
Min. 600 zdjęć: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, życzenia, odgrywki, pierwszy taniec, zabawa do oczepin włącznie + sesja plenerowa w dowolnym dniu. Album zdjęciowy online w cenie. Fotoksiążka wg indywidualnego projektu w twardej oprawie gratis.  
Pakiet 3
Min. 300 zdjęć: błogosławieństwo, ceremonia ślubna, życzenia, odgrywki, pierwszy taniec, zabawa do oczepin włącznie. Album zdjęciowy online w cenie.  
Pakiet 4
Min. 150 zdjęć: ceremonia ślubna, życzenia, odgrywki, pierwszy taniec.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane