logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf Ślubny Dominik Cieśla fotograf ślubny

O mnie

To wielki zaszczyt, gdy para ludzi obdarza mnie zaufaniem w kwestii zobrazowania jednego z najbardziej radosnych dni w ich życiu. Jak ja widzę te chwile - macie okazję zobaczyć na moich fotografiach. Na nich zobaczycie radość, szczęście i tylko pozytywny klimat uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego, na którą zaprosiliście najbliższych. Jeżeli to chcielibyście wspominać z własnego najważniejszego dnia w życiu, zaproście mnie do współpracy.


Logo
Fotograf Ślubny Dominik Cieśla   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3300 zł - Fotograf Ślubny Dominik Cieśla
Pakiet 1
CO SFOTOGRAFUJĘ?

- przygotowania,
- błogosławieństwo,
- wszelkie bramy i wydarzenia w "międzyczasie",
- uroczystość zaślubin w kościele lub USC,
- powitanie na sali balowej,
- zabawę weselnej aż do oczepin włącznie (w tym zdjęć grupowych, aranżowanych),
- Was w plenerze w dowolnym dniu i dowolnych miejscach.


CO OTRZYMACIE?

Oddaję Wam około 600 fotografii obrobionych artystycznie. W cenie, bez żadnych dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo wszystkie fotografie, jakie wykonam tego dnia (ślub + wesele + sesja w plenerze). W praktyce jest ich około 1800-2500 (nie stawiam sobie specjalnie ograniczeń, wszystko zależy od tzw. okoliczności :) ). Jeśli spośród nich znajdziecie sobie jakieś, które ominąłem podczas selekcji, a są wartościowe - nie ma problemu – do 20 sztuk poddam obróbce dodatkowo również bez żadnych dopłat (jakiś czas trzymam jeszcze robocze pliki na dysku, także bez problemu :)). Dodatkowo, otrzymujecie Państwo album zdjęć formatu 15x21cm (papier połysk/mat/jedwab) oraz 2 zdjęcia grupowe w większym formacie (do ustalenia), w cenie usługi.

Wszystkie fotografie oddaję na płytach DVD (3 kopie z najwyższej jakości nadrukiem, w etui) w trzech katalogach: w pierwszym – zdjęcia obrobione, w drugim – obrobione i przygotowane do wydruku w zakładzie (odpowiedni format, np.15x21cm), a w trzecim – wszystkie razem (tak, jak „wyszły” z aparatu). Kwestia opcjonalna to dodatkowe albumy lub fotoksiążka – tutaj zawsze umawiam się z Parami.


BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO...

Jeśli chodzi o czas fotografowania – zaczynam od przygotowań. Szczegóły musielibyśmy ustalić (i oczywiście te szczegóły aż do samego wesela mogą się zmieniać – spokojnie i tak zawsze na kilka dni przed weselem kontaktuję się, aby zweryfikować informacje o szczegółach uroczystości, zawarte w umowie). Kończę już po oczepinach (około godziny 1 w nocy). Sesja plenerowa trwa zazwyczaj 4-6 godziny. W tym czasie robimy zdjęcia konsultując efekty i próbując różne opcje, dlatego spędzamy nad tym tyle czasu, ile będzie trzeba, aby efekty były takie, jak na stronie. Jak zapewne zauważyliście, nie dubluję miejsc fotografowanych, więc zawsze staram się bywać w innych miejscach tak, aby zdjęcia każdej pary były w jakiś sposób oryginalne (choć styl fotografowania się nie zmienia).

Wszystko to, co opisałem powyżej, w cenie 3300zł.
W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA/PYTAŃ/NIEJASNOŚCI/PROPOZYCJI - ZAPRASZAM DO KONTAKTU :) Do zobaczenia u WAS :)
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 zł - Fotograf Ślubny Dominik Cieśla
Pakiet 1
Fotografowanie podczas przygotowań do chrztu oraz w kościele. Dodatkowo fotografuję również podczas przyjęcia, tworząc zdjęcia portretowe z członkami rodziny zaproszonej na uroczystość. 
Sesja narzeczeńska cena: 800 zł - Fotograf Ślubny Dominik Cieśla
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane