logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Sebastian Wilczek fotograf ślubny

O mnie

Czy moje prywatne upodobania, typu ulubiona herbata, muzyka czy smaki, są istotne? Z pewnością – przedmioty, którymi się otaczamy, ludzie, z którymi przebywamy i nasze zamiłowania kształtują nas. Otaczające mnie osoby wiedzą, że cechuje mnie naturalność, różnorodna muzyka, której słucham – otwartość, że nie boję się wyzwań. Taki jestem dla Ciebie. Zawsze jestem ciekaw Waszych zapatrywań i oczekiwań co do fotografii – dostosowuję się, ale wykorzystuję też swoje doświadczenie i sam proponuję różne rozwiązania. Dokładam wszelkich starań, aby ujęcia były niepowtarzalne, ale nigdy przekombinowane. Stawiam na naturalność. Staram się, aby nic nie Więcej


Logo
Fotografia Sebastian Wilczek   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2600 zł - Fotografia Sebastian Wilczek
Pakiet 1
Oferuję ponadczasowe, romantyczne kadry stanowiące pamiątkę na lata. Przywiązanie do detali i niespotykany poziom obsługi. W dniu śluby nie koncentruję na sobie niepotrzebnej uwagi. Podczas sesji ślubnej staram się aby młodzi czuli się swobodnie.Dostarczam produkty najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane