logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Izabela Gawron Fotografia fotograf dziecięcy

O mnie

Dzień dobry :) Mam na imię Izabela i specjalizuję się w fotografii rodzinnej, noworodkowej i ciążowej. Wykonuję także reportaże okolicznościowe. Zapraszam serdecznie do kontaktu. www.izabelagawronfotografia.pl Izabela Gawron Fotografia - zakres usług: - studio fotografii rodzinnej - sesje ciążowe | sesje noworodkowe - fotografia ślubna Sesje lifestylowe - domowe. Sesje plenerowe oraz studyjne. Sesje ciążowe. Sesje noworodkowe. Sesje kobiece. Sesje rodzinne. Sesje dziecięce. Fotografia Chrztu. https://www.facebook.com/fotografiaizabelagawron/


Logo
Izabela Gawron Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
W fotografii rodzinnej wiele zależy od wieku i możliwości dzieci. Do wyboru macie Państwo możliwość wykonania:-naturalnej sesji domowej/sesji w studiu/ sesji w plenerze. Efektem naszej pracy są wyselekcjonowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce. Otrzymujecie je Państwo w formie wydruku 15×21 cm na profesjonalnym papierze fotograficznym oraz jako pliki jpg w wysokiej rozdzielczości – wersja elektroniczna. Na indywidualne życzenie całość oprawić można w ręcznie robiony album lub stworzyć indywidualnie projektowany fotoalbum.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 450 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
Fotografie z chrztu dziecka czy Pierwszej Komunii to jedna z najważniejszych pamiątek rodzinnych. Wykonuję także sesje z dziecięcych przyjęć urodzinowych. Efektem naszej pracy są wyselekcjonowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce. Otrzymujecie je Państwo w formie wydruku 15×21 cm na profesjonalnym papierze fotograficznym oraz jako pliki jpg w wysokiej rozdzielczości. Na indywidualne życzenie całość oprawić można w ręcznie robiony album lub stworzyć fotoksiążkę.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 600 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
Sesja zdjęciowa w Palmiarnii w Gliwicach.
sesja kobieca / sesja ciążowa / sesja rodzinna  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to doskonała okazja by zobaczyć że sesja jest głównie dla Was i o Was. To czas kiedy możecie skupić się tylko na sobie, wspólnie możemy opowiedzieć Waszą historię.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 480 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
Lifestylowa sesja domowa lub studyjna sesja noworodkowa.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 350 zł - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane