logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Joanna Gawęda Fotografia fotograf chrztu

O mnie

Cześć! Mam na imię Asia i uwielbiam pracę z dziećmi - tymi, które dopiero co zawitały na świecie i ze starszymi, które kochają zabawę i psocenie :) Sesje noworodkowe wykonuję u Was w domu, więc nawet nie musicie z niego wychodzić, żeby zapewnić sobie super pamiątkę z pierwszych tygodni swojego maleństwa. Na sesje starszaków (od momentu kiedy potrafią już same siedzieć) zapraszam w plener - może to być park, las, plac zabaw, ale i Wasz przy domowy ogród! Wystarczy kawałek przestrzeni i odrobina zieleni, żeby złapać chwile radości na zdjęciach :) Ponadto zajmuję się fotografią reportażową z różnych uroczystości - chrzest święty, komunia święta, Więcej


Logo
Joanna Gawęda Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 600 zł - Joanna Gawęda Fotografia
Pakiet 1
Chrzest Święty to pierwsza rodzinna uroczystość z Twoim maleństwem. Reportaż z tego dnia to świetna pamiątka dla Was i całej rodziny. Mogę sfotografować dla Was samą uroczystość w kościele lub powiększyć reportaż o część kameralną z rodziną w restauracji a nawet poprzedzić ją zdjęciami z przygotowań w domu. Przy okazji zdjęć z uroczystości zdobędziecie pamiątkę dla siebie i gości w postaci zdjęć z Waszym maleństwem.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 600 zł - Joanna Gawęda Fotografia
Pakiet 1
Reportaż z uroczystości I Komunii Świętej to najczęściej ta rodzinna część dnia spędzana w restauracji. Na zdjęciach złapię dla Was zabawę dzieci, życzenia, tort, otwieranie prezentów a dla każdego z gości zrobimy pamiątkowe zdjęcie z Waszym dzieckiem w tym ważnym dniu.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Joanna Gawęda Fotografia
Pakiet 1
Zdjęcia dzieci do 1 roku życia wykonuję w Waszym domu lub w plenerze (druga opcja możliwa od momentu, kiedy Wasze maleństwo zacznie samodzielnie siedzieć).
Świetną pamiątką jest sesja z okazji pierwszych urodzin malucha - na tą okazję polecam wybrać się ze mną w plener - większa przestrzeń i otaczającą natura sprzyjają naturalnym kadrom i dobrej zabawie. Rekwizyty do takiej sesji przyjeżdżają razem ze mną na umówione miejsce sesji.
Starsze dzieci (bez ograniczenia wiekowego) a także sesje rodzeństwa wykonuję wyłącznie w plenerze - park, las, plac zabaw czy Wasz ogród przy domu.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł - Joanna Gawęda Fotografia
Pakiet 1
Zapraszam na sesje ciążowe w plenerze - dzięki temu Wasz album rodzinny wzbogaci się o piękną pamiątkę z tego wyjątkowego czasu. Na sesję warto się przygotować - wybrać odpowiedni strój, podkreślić urodę pięknym make up'em i wybrać piękne miejsce w naturze. We wszystkich tych aspektach służę pomocą :)  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 zł - Joanna Gawęda Fotografia
Pakiet 1
Pierwsze dwa tygodnie Waszego maleństwa to wyjątkowy i niepowtarzalny czas, kiedy mogę wykonać dla Was piękną stylizowaną sesję w Waszym domu.
O wszystkie rekwizyty, ubranka, tła możecie być spokojni - przyjadą razem ze mną na sesję :)  
Pokaż więcej

Joanna Gawęda Fotografia fotograf chrztu - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Hania P | 05 października 2018

sesja noworodkowa

Pani Asia wykonała sesję noworodkową mojej 9dniowej córeczce. Zdjęcia wyszły śliczne dzięki zanagazowaniu i niezwykłej cierpliwości do dzieci fotografki:) Pozdrawiam i polecam

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane