logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DM Film fotograf ślubny

O mnie

Nasza firma świadczy usługi z zakresu fotografii i filmu. Doświadczenie zdobyte w czasie pracy w Telewizji Polskiej oraz przy wielu materiałach filmowych i fotograficznych dla różnych instytucji pozwala nam stwierdzić, że będziemy w stanie zrealizować Państwa zlecenie. Poruszamy się w różnych formach audiowizualnych, od imprez okolicznościowych, czy ślubów poprzez filmy reklamowe i korporacyjne.


Logo
DM Film   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 400 - 2000 zł - DM Film
Pakiet 1
Pakiet zawiera reportaż z przygotowań pary młodej wraz z błogosławieństwem, życzenia od rodziców. Relacja foto i wideo z ceremonii ślubnej w kościele lub urzędzie stanu cywilnego oraz serię ujęć grupowych i indywidualnych wykonywanych po ceremonii.

W ofercie tej mieści się 70 autorsko obrobionych fotografii oraz wszystkie zdjęcia z ceremonii. Film w jakości FULL HD o długości od 30 do 50 minut, komplet płyt DVD z nadrukiem, grawerowany pendrive dla młodej pary. Dodatkowo 5 zestawów płyt DVD z nadrukiem dla rodziny i znajomych. 
Pakiet 2
Pakiet zawiera reportaż z przygotowań pary młodej wraz z błogosławieństwem, życzenia od rodziców. Relacja foto i wideo z ceremonii ślubnej w kościele lub urzędzie stanu cywilnego oraz serię ujęć grupowych wykonywanych po ceremonii. Wykonany zostanie także reportaż foto i wideo z przyjęcia weselnego.W ofercie tej mieści się 120 fotografii poddanych pełnej obróbce i retuszowi. Film o długości 40 – 70 minut w jakości Full HD, komplet płyt DVD z nadrukiem, grawerowany pendrive dla młodej pary. Dodatkowo 5 zestawów płyt DVD z nadrukiem dla rodziny i znajomych.
 
Pakiet 3
Sesja wykonywana w plenerze, innego dnia niż ceremonia zaślubin, w jednej lokalizacji. Jeżeli mają Państwo określoną wizję owej sesji, jej charakteru to zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi pomysłami z wyprzedzeniem. Z pewnością będziemy w stanie coś Państwu doradzić. Pragniemy jedynie podkreślić, że sesje plenerowe mogą odbywać się w najróżniejszych miejscach i największym ograniczeniem jest tutaj Państwa wyobraźnia. Na sesję składają się autorsko obrobione fotografie oraz film/teledysk.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane