logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Budziński Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Specjalizuje się w reportażu ślubnym oraz kreatywnych ślubnych sesjach fotograficznych . Jeśli poszukujecie fotografa, który wykonana ponadczasowe fotografię w ciekawym, nieoczywistym kadrze to zapraszam do współpracy. Fotografuję na terenie trójmiasta oraz wojewódzwa pomorskiego. Oferuję kompleksowy reportaż ślubny łącznie z sesją plenerową w całkiem nietypowej scenerii. Pragnę aby Para młoda spoglądając na fotografię nawet za 20 lat wracała do tego dnia i pamiętała co wówczas czuła. Nie ingeruje w fotografowany reportaż – zostawiam rozdziały waszej historii aby rozwijały się naturalnie.
Logo
Paweł Budziński Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Paweł Budziński Fotografia
Pakiet 1
Specjalizuje się w reportażu ślubnym oraz kreatywnych ślubnych sesjach fotograficznych . Jeśli poszukujecie fotografa, który wykonana ponadczasowe fotografię w ciekawym, nieoczywistym kadrze to zapraszam do współpracy. Fotografuję na terenie trójmiasta oraz wojewódzwa pomorskiego.
Oferuję kompleksowy reportaż ślubny łącznie z sesją plenerową w całkiem nietypowej scenerii. Pragnę aby Para młoda spoglądając na fotografię nawet za 20 lat wracała do tego dnia i pamiętała co wówczas czuła. Nie ingeruje w fotografowany reportaż – zostawiam rozdziały waszej historii aby rozwijały się naturalnie. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Paweł Budziński Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane