logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Roman Bochenek fotograf ślubny


Logo
Roman Bochenek   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Roman Bochenek
Pakiet 1
Drodzy Państwo Młodzi

Chcielibyśmy zaoferować Wam niezapomniane przeżycia, które już zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Upamiętnienie wspólnych chwil takich jak uroczystość zaślubin i wesele jest bardzo ważnym elementem wspólnej drogi życia. Cudownym wehikułem czasu są nasze wspomnienia. Zdjęcia, które można dotknąć, album ślubny, stanową bezcenną pamiątkę i pozwalają powrócić do tych chwil. Wierzymy, że dzięki naszym usługą, na które składa się poniższy pakiet ślubny i wieloletniemu doświadczeniu w tej branży Wasz ślub będzie niezwykłym przeżyciem. Dopełnimy wszelkich starań, aby tak było.
Pakiet Ślubny Podstawowy. Składa się z 3 części:
I część
Zdjęcia wykonujemy podczas:- błogosławieństwa w domu rodzinnym, lub innym miejscu wyznaczonym do tego przez Państwa Młodych- podczas ceremonii zaślubin w kościele, lub urzędzie stanu cywilnego- podczas wesela / przyjęcia ślubnego
II część
Sesja zdjęciowa w plenerze.Zdjęcia wykonywane są w pięknych krajobrazowo miejscach wybranych przez fotografa na terenie Krakowa i okolic. Para Młoda może zaproponować własne ulubione miejsce na plener zdjęciowy. Przyjazd i powrót z pleneru (w cenie transport samochodem). Możliwy plener fotograficzny w winnicy w pobliżu Krakowa.
III część
- zaprojektowany przez nas profesjonalny fotoAlbum, lub fotoKsiążka:
- pendrive z wszystkimi zdjęciami w indywidualnie zaprojektowanym wysokiej jakości opakowaniu.
- 200 najciekawszych zdjęć zostanie wydrukowanych na bardzo dobrej jakości papierze fotograficznym (format 10x15 z ramką wokoło). Zdjęcia umieszczone będą w specjalnym pudełku na zdjęcia, co zapewni ich trwałość na długie lata.
Kunsztowne, ręcznie wykonane pudełko na zdjęcia, oprawione w elegancką tkaninę introligatorską. Pudełko mieści aż 200 odbitek w formacie 10x15 cm.
- kilka zdjęć zostanie zamieszczonych w formie galerii na naszej stronie internetowej

Cena pakietu obejmuje wszystkie trzy części. Tylko 1800 - 2000 zł. Istnieje możliwość negocjacji ceny i zmiany w ofercie.
Działamy na terenie woj. Małopolskiego
W sprawie pytań proszę o kontakt, szybo odpowiem. Ewentualne proszę pozostawić swój nr telefonu, oddzwonimy. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane