Logo
O mnie

Czy zastanawiałeś się nad reklamą swojej firmy? Jak do tego podejść i jak skutecznie wyróżnić swój biznes pośród tylu istniejących już działalności? Może już prowadzisz działalność, lecz pragniesz wyróżnić się na tle konkurencji. W dobie dzisiejszych czasów wszystko praktycznie krąży w świecie wirtualnym. Ludzie coraz częściej korzystają z usług e-sklepów, wyszukują hotele i restauracje oraz firmy o różnym profilu działalności w internecie. Z dnia na dzień powstają nowe przedsiębiorstwa, które ogłaszają się na stronach www. Zastanawiałeś się, dlaczego jedna firma sprzedaje ten sam produkt lepiej niż konkurencja? Klienci „kupują Więcej

AeroPics Piotr Hauda Fotografia lotnicza KONTAKT

Usługi postprodukcyjne cena: 5 zł
Pakiet 1 cena: 5 zł
 
Fotografia reklamowa cena: 17 zł
Pakiet 1 cena: 17 zł
Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe produktów do katalogów, sklepów internetowych czy innych form sprzedażowych. Obecnie sprzedaż produktów opiera się na idealnym wyeksponowaniu materiału, tak by przykuwał oko i jednocześnie wpływał na chęć zakupu. Wysokiej jakości zdjęcia tak zwane packshoty wykonujemy na stołach bezcieniowych lub w specjalnych namiotach. Możliwe jest także wykonanie zdjęć 360 dla jeszcze lepszej i dokładniejszej wizualizacji produktu.

Ponadto oferujemy również zdjęcia większych obiektów jak na przykład samochody, łodzie czy inne pojazdy u klienta lub w innym wyznaczonym miejscu. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
 
Fotografia architektury cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane