Logo
O mnie

Tworzę fotografie, które są czymś więcej niż chłodną dokumentacją, chcę pokazać emocje i relacje, a wszystko opakować w formę zgodną z zasadami estetyki, wyczucia chwili i kompozycji. Ponad "efekty specjalne" i chwilowe mody przedkładam klasyczną, ponadczasową fotografię, gdyż moim zdaniem, dobre zdjęcie nie potrzebuje udziwnień, które za 10 lat w albumie będą wyglądać śmiesznie. Wiem jak trudno czasem jest stanąć przed obiektywem, dlatego staram się aby fotografowane osoby czuły się swobodnie, abym mogła w sposób nie przyciągający uwagi rejestrować dla Was najpiękniejsze chwile i emocje. Spotkajmy się przy kawie, dobierzmy wspólnie Więcej

Katarzyna Mrugała Fotograf KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3600 zł
Pakiet 1 cena: 3600 zł
Podczas reportażu ślubnego zależy mi na naturalnych, niereżyserowanych ujęciach oraz na dyskretnym działaniu, tak aby zarówno Młoda Para jak i Goście czuli się w towarzystwie mojego aparatu swobodnie.

 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesje dziecięce aranżowane są w większości wypadków w plenerze lub też u Państwa w domu, gdyż zależy mi na tym, aby fotografowane osoby czuły się naturalnie i swobodnie.


 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesje ciążowe aranżowane są w plenerze lub też u Państwa w domu, gdyż zależy mi na tym, aby fotografowane osoby czuły się naturalnie i swobodnie.


 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane